Ev Dekorasyon Blogu

Çetmen Yatak Odası Modelleri 2023 Modası!

0

Çetmen yatak odası modelleri; şık bir görselliğe ev sahipliği yapmaktadır. Yatak odası mobilya modelleri söz konusu olduğu zaman; Çetmen akla gelen ilk seçenekler arasında yer almaktadır. Kaliteli uyku insanoğlunun en temel ihtiyaçlarındandır. Uykumuzu kaliteli hale getirmek için zihnimizi dinlendirmeli, odamızı havalandırmalı, ortamın ışığını ayarlamalı ve doğru bir yatak odası seçimi yapmalıyız.

Dört kapaklı dolap, başlık, iki komodin, şifonyer içeren yonga levhadan üretilmiş beyaz ve krem renkli Milo yatak odası her zaman talep görmektedir. Yine Dört sürgülü kapaklı dolap, başlık, iki komodin, şifonyer bulunan; yonga levha, pembe ve veya mavi renk seçenekli Lucera modeli; en popüler Çetmen yatak odası modelleri arasında yer almaktadır. Ayrıca Beş kapılı dolap, şifonyer, iki komodin, başlık bulunan lacivert renkli Reven yatak odası takımı da iddialı bir konumda yer almaktadır.

Çetmen Yatak Odası Modelleri 2023 Modası!
Çetmen Yatak Odası Modelleri 2023 Modası!

Beş kapaklı dolap, şifonyer, başlık, iki komodin içeren mavi tonlu Elenor yatak odası takımı ile Beş kapaklı dolap, şifonyer, ahşap görünümlü başlık ve iki komodin içeren mdf kaplama Darcia yatak odası takımı her zaman talep gören tasarımlardan arasında yer alır. Çetmen yatak odası modelleri söz konusu olduğu zaman Sürgülü dolap, başlık, şifonyer, iki komodin içeren yonga levha krem rengi Evolya yatak odası takımı gibi yeni nesil tasarımlar karşımıza çıkmaktadır.

Sürgü kapaklı dolap, başlık, şifonyer, iki komodin içeren yerden yüksek tasarımı ile temizlemesi kolay Tres modeli ile Sürgü kapaklı dolap, başlık, şifonyer, iki komodin içeren yonga levha, stoplama sistemli beyaz renk Vernon yatak odası takımı da adından sıklıkla söz ettirmektedir. Ayrıca başlık, sürgü kapaklı dolap, iki komodin ve şifonyer içeren ahşap görünümlü Antigo yatak odası takımı da her zaman popüler bir konumda yer almaktadır.

Çetmen Gardırop Modelleri

Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinden olan Çetmen gardırop konusunda da her zevk ve bütçeye uygun ürünler ortaya koymuştur. Çetmen yatak odası modelleri gündeme geldiği zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesinin çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Greengy ahşap görünümlü köşe dolap
 • Akron ahşap görünümlü iki kapaklı dolap
 • Toddy iki kapaklı tek çekmeceli gri dolap
 • Toddy tek kapaklı tek çekmeceli gri gardırop
 • Greengy iki kapaklı tek çekmeceli ahşap görünümlü dolap
 • Discovery Young iki kapaklı, beyaz ve ahşap görünümlü resimli dolap
Çetmen Gardırop Modelleri
Çetmen Gardırop Modelleri

Özellikle harika bir görselliğin ev sahibi konumunda yer alan Çetmen yatak odası modelleri, farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Discovery Young üç kapaklı, beyaz ve ahşap görünümlü resimli dolap ve Greengy üç kapaklı iki çekmeceli beyaz renkli dolap gibi tasarımlar her zaman adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır.

Ariena üç kapaklı, aynalı, beyaz renkli dolap, Akron üç kapaklı, aynalı, ahşap görünümlü dolap ve Grimo üç kapaklı iki çekmeceli, siyah beyaz renkli, aynalı dolap her zaman favori konumda yer almaktadır. Tam da bu noktada Greengy ikili sürgülü tek çekmeceli dolap, Akron sürgülü, aynalı, ahşap görünümlü dolap gibi tasarımlar en popüler Çetmen yatak odası modelleri arasında yer alırlar.

Çetmen Yatak Modelleri
Çetmen Yatak Modelleri

Çetmen Yatak Modelleri

Çetmen, yatak konusunda önemli bir markadır. Göz alıcı tasarımlara dikkatleri üzerine çeken Çetmen; har zaman işlevsel tasarılarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Elbette ki bu durum bu markaya ait yatak odası modelleri için de geçerliliğini korumaktadır. Aşağıda sıraladığımız Çetmen yatak odası modelleri; her zaman iddialı tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır;

 • Lux örme kumaşlı ve CSS çelik yay sistemli Dream Sense çift kişilik yatak
 • Cilde duyarlı yapısı ve stres azaltma özellikli Threraphy Life çift kişilik yatak
 • Özel yaylı, elastik örme kumaş ve esneklik özelliğine sahip Teen Star tek kişilik yatak
 • Bağışıklık sistemine destek olan nem ve hava transferi sağlayabilen Magic Confort yatak
 • Organik lif içeren multi yay sistemli, yazları serin kışları sıcak tutan Clima Effect çift kişilik yatak

Ayrıca bu marka; uyku esnasında vücuda optimum destek veren lux örme kumaşlı özel çelik CSS yay sistemli Noxia çift kişilik yatak teknolojisine de sahiptir. Bununla birlikte Hyper sünger ve elyaf dokulu, kaydırmaz özellikli bonel yay sistemiyle vücudu kavrayan Fine Pedic yatak modeliyle de adından sıklıkla söz ettirmektedir.

2023 Çetmen Yatak Odası Modelleri

Çetmen 2023 yılında yatak odası modellerinde yatak ve gardırop çeşitleri ile fark yaratmaktadır. Çoğunlukla uyumlu renklerden oluşan modeller olsa da kişisel tercihe göre farklı modeller de kullanılabilmektedir. Bu senenin modası beyaz ve tonlarıdır. Ayrıca eşyaların az yer kaplaması ve yatak odasında ferah bir alan sağlanması 2023 dizayn ilkelerini yansıtmaktadır. Çetmen de 2023 ürünlerinde bu ilkelere uygun ürünler tasarlamıştır.

2023 Çetmen Yatak Odası Modelleri
2023 Çetmen Yatak Odası Modelleri

Bazasız karyola, iki komodin, şifonyer, sürgü kapaklı dolap içeren yonga levha beyaz renk Aytaşı yatak odası takımı ve Sürgülü dolap, iki komodin, şifonyer, karyola içeren ahşap görünümlü yonga levha üretim Loan yatak odası takımı modelleri göz alıcı bir görsellikle desteklenmektedir. Çetmen yatak odası modelleri hakkında detaylı bir araştırma yaptığımız zaman Bazasız karyola, şifonyer, sürgülü dolap, iki komodin içeren siyah renkli yonga levha üretim Forli yatak odası takımı iddialı konumda yer alır.

Başlıklı bazalı karyola, şifonyer, iki komodin, sürgülü dolap içeren yonga levha siyah renkli Folka yatak odası takımı ve Ürünlere ayrıca yatak, karyola, baza, halı, abajur gibi seçenekler de eklenerek yatak odası takımları kişiselleştirilebilmektedir. Bu da Çetmen yatak odası modelleri konusunda karşımıza geniş kapsamlı seçeneklerin çıkıyor olması mümkün hale getirmektedir.

Çetmen Yatak odası takımında neler var?

Çetmen Yatak Odası Takımı, modern ve zarif tasarımıyla yatak odanızı adeta bir rüya dünyasına dönüştürüyor. Temiz çizgileri ve sofistike dokunuşlarıyla bu takım, evinize şıklık ve zarafet katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen mobilyalar, uzun ömürlü kullanım sağlayarak yatırımınızın karşılığını fazlasıyla veriyor.

Çetmen Yatak Odası Takımı, sadece şık görünümüyle değil aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çekiyor. Akıllıca tasarlanmış depolama alanları sayesinde yatak odanızı düzenlemek ve temiz tutmak artık çok daha kolay. Gardırop, şifonyer ve komodin gibi parçalar, kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olurken, odanızın ferah görünmesini sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.