Ev Dekorasyon Blogu

Emzirme Koltuğu Vivense

0

Emzirme koltuğu Vivense mağazalarında kolaylıkla bulabileceğiniz bir üründür. Yeni anne olan kadınlar bebekleri belirli bir yaşa gelene kadar uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele içinde olurlar. Anneliğin ilk aylarında bebekler anneleriyle fazla vakit geçirmeye ihtiyaç duyarlar. Emzirme koltuğu modelleri her zaman ilgi odağı olmayı başaran tasarımlar arasında yer almaktadır.

Dış dünyanın bebekler üzerinde etkide bulunması nedeniyle anne sıcaklığı arayan bebekler devamlı annelerinin kucaklarında vakit geçirmek isterler. İlerleyen süreçte de anneler yorgun ve uykulu hissedebilirler. Emzirme koltuğu Vivense modelleri aşağıdaki özelliklere sahiptir;

 • Aileler evlerinde bebek emzirme koltukları bulundurdukları durumda bu koltuklarda anne ve bebekleri dinlenme şansı elde edebilmektedir.
 • Ayak koyma ve sırt destekleme aparatlarına sahip olan emzirme koltuklarında anneler konforlu bir şekilde uzanabilme imkânı sağlarlar.
 • Yıllar önce emzirme koltukları modelleri sınırlı seçeneklere sahip olsa da günümüzde markaların kendine ait emzirme koltuk tasarımları bulunmaktadır.

Anneliğin ilk aylarında konfora ve dinlenmeye ihtiyaç duyan annelerin kullanımına yönelik emzirme koltukları tasarlanmaktadır. Vivense markasına ait emzirme koltukları sayesinde anne ve bebekler dinlenebilmektedir. Annelerin dinlenmeye duydukları ihtiyaç nedeniyle emzirme koltukları artık bir ihtiyaç haline gelen mobilyalar arasına girmiştir.

Emzirme koltuğu Vivense
Emzirme koltuğu Vivense

Vivense Emzirme Koltuğu Nedir?

Emzirme koltukları anneliğin ilk aylarında annelerin dinlenebilmesini sağlayan başlıca mobilyalardan bir tanesidir. Emzirme koltukları sayesinde anneler bebeklerinin beslenme ihtiyacını giderirken dinlenebilirler. Konforlu vivense emzirme koltukları sayesinde anneler bebeklerinin ihtiyaç duyduğu beslenme süresini uzun tutma şansı elde edebilirler. Sallanabilir özelliğe sahip vivense emzirme koltuklarla bebek ve anne birlikte keyifli zaman geçirebilirler.

 • Anne sütüne bebekler ihtiyaç duydukları için 6 ay konforsuz koltuklarda emzirme işlemini yapan anneler zaman içinde rahatsızlık hissedebilirler.
 • Vivense emzirme koltukları anne ve bebeklerin en konforlu hissedebilecekleri tarzda tasarlanmış mobilyalardır.

Emzirme süresinin uzun sürebileceği nedeniyle anneler zamanla sırt ağrısı yaşayabilmektedir. Vivense markasına ait emzirme koltukları sayesinde annelerin ortopedik sıkıntıları daha az yaşadığı düşünülmektedir. Minimal boyutları sayesinde vivense emzirme koltuklarına bebeğinizin odasında yer verebilirsiniz. Emzirme koltuğu Vivense için her zaman popüler bir seçenek olmuştur.

Vivense Emzirme Koltuğu Nedir?
Vivense Emzirme Koltuğu Nedir?

Emzirme Koltuğu Alırken Dikkat Edilecekler

Bebeğinizle birlikte kullanmak için emzirme koltuğu satın almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olabilmektedir. Annelerin ve bebeklerin uzun saatler konforlu bir şekilde kullanmalarını sağlamak için bazı özelliklere sahip olması gerekebilmektedir. Vivense markasına ait emzirme koltuğu alırken gözetmeniz gereken detaylar ise şunlardır:

 • Vivense’den seçtiğiniz emzirme koltuk tasarımının bebek eşyalarınızla uyum içinde olmasını tercih etmenizi tavsiye ederiz.
 • Bebek emzirme koltuğunun puflu modeller içinde tercih ederseniz koltuğunuzda konforlu bir şekilde uzanma imkânı sağlayabilirsiniz.
 • Bebeklerin kusma gibi problemlerine karşılık seçeceğiniz bebek emzirme koltuğunuzun kumaşlarının temizlenebilir özelliğe sahip olmasını sağlamalısınız.

Vivense emzirme koltukları arasından sallanabilir özelliğe sahip olanları seçmeniz oldukça önemlidir. Sallanabilir özelliğe sahip olan emzirme koltukları daha işlevsel seçenekler arasındadır. Sallanan emzirme koltuğunuzda bebeğiniz kısa sürede uykuya dalabilir ve sizde bu süre esnasında dinlenebilme imkânı bulabilirsiniz. Bu aşamada Emzirme koltuğu Vivense modelleri birbirinden farklı ürün yelpazesinden oluşmaktadır.

Emzirme Koltuğu Alırken Dikkat Edilecekler
Emzirme Koltuğu Alırken Dikkat Edilecekler

Vivense Emzirme Koltuğu Modelleri

Son yıllarda Vivense markası ülkemizde mobilya mağazaları arasından en çok tercih edilenler içinde yer almaktadır. Uygun fiyatı sayesinde yeni anneler ve anne adayları tarafından sıklıkla bebek mobilyaları için tercih edilmektedir. Her markanın kendine ait emzirme koltuk modeli olduğu gibi Vivense markasının da tasarımını geliştirdiği bebek emzirme koltuk modelleri bulunmaktadır.

 • Vivense markasının en çok tercih edilen emzirme koltuğu modeli puflu emzirme koltuklarıdır.

Puflu emzirme koltuğu modelleri sağlıklı malzemeden üretilmiştir. Bu sayede Vivense emzirme koltuklarını bebek odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vivense koltuklarının hem koltuğu hem de ayak pufları sallanabilir özelliktedir. Emzirme koltuklarının minderleri değişebildiği için bebeğinizin odasına en çok uyabilecek modellerde tercih edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir; Emzirme Koltuğu Kullananlar

Vivense emzirme koltukları kimyasal içerik barındırmayan doğal içerikli boyalardan imal edilmektedir. Minder kumaşları bebeğinizin sağlığı gözetildiği için pamuktan üretilmiştir. Farklı renk seçenekleri sayesinde dilediğiniz Vivense emzirme koltuğu modelini seçebilirsiniz.  Emzirme koltuğu Vivense modelleri konusunda bir karar verirken ne kadar farklı tasarımı dikkate alırsanız o kadar avantajlı bir şekilde bu tarz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Vivense Emzirme Koltuğu Modelleri
Vivense Emzirme Koltuğu Modelleri

Vivense Emzirme Koltuğu Yararları

Vivense markasına ait emzirme koltuğu tercih eden aileler bu koltuklar vasıtasıyla birçok fayda sağlayabilmektedir. En çok tercih edilen Vivense emzirme koltuk modelleri faydaları oldukça fazladır. Vivense marka emzirme koltukları bünyesinde birçok özellik barındırmasıyla diğer marka ve modellerden ayrılabilmektedir. Emzirme koltuğunun başlıca faydaları ise şunlardır:

 • Emzirme koltuğunuzu Vivense marka tercih ederek bebeğinizle uzun vakitler boyunca ilgilenebilir ve bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını giderebilirsiniz.
 • Vivense markasına ait emzirme koltukları sallanan özellikte olduğu için bebeğinizin rahatlamasını ve uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Vivense markasına ait emzirme koltuğu tasarımları oldukça şık ve konforlu görünümlere sahiptir.
 • Emzirme koltuklarının sallanabilir yapısı sayesinde dinlenirken keyifli vakitler geçirebilme şansı sağlayabilirsiniz.
 • Minderli yapısı sayesinde Vivense emzirme koltuklarını dilediğiniz desen ve renkte tercihte bulunabilirsiniz.
 • Bebeğiniz yeteri kadar büyüdükten sonra emzirme koltuğunu evinizin farklı odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bütün bu bilgiler doğrultusunda Emzirme koltuğu Vivense modellerinin her zaman gözde tasarımlar arasında yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu aşamada farklı tasarımları incelemeyi isterseniz; fotoğraf galerimizden yararlanabilirsiniz.

Emzirme Koltuğu Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Emzirme koltukları genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Kaliteli kumaşlar, dayanıklı çerçeveler ve konforlu dolgular, koltuğun genel kalitesini ve dayanıklılığını belirler. Daha üstün malzemeler kullanılarak üretilen koltuklar genellikle daha yüksek fiyat etiketleri taşır.

Emzirme koltuklarının tasarımı ve sunulan ekstra fonksiyonlar da fiyatları etkiler. Bazı koltuklar sadece emzirme amacıyla tasarlanırken, diğerleri daha geniş bir işlevselliğe sahiptir. Örneğin, sallanabilen, dönebilen veya yatabilen modeller daha fazla özellik sunar ve bu da genellikle fiyatı artırır.

Tanınmış markalar ve kaliteli üreticiler genellikle daha yüksek fiyatlarla satılan emzirme koltukları üretirler. Bu markaların uzun süreli deneyimi, kalite kontrolü ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, fiyatı artırabilir.

Bazı emzirme koltukları, emzirme sırasında anne ve bebeğin rahatlığını artırmak için ekstralar veya aksesuarlar içerebilir. Örneğin, depolama bölmeleri, bebek beslenme malzemelerini saklamak için pratik olabilir. Bu tür ekstralar, fiyatı etkileyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.