Ev Dekorasyon Blogu

Tekzen Yatak Odası Modelleri 2023 Modası Nasıldır?

0

Tekzen yatak odası modelleri; fonksiyonel özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Yatak odası mobilya modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza tam anlamıyla geniş bir ürün yelpazesi çıkmaktadır. Tekzen yatak odası modelleri her zaman ideal konumda yer alan tasarımlar olduğundan bu tür yatak odalarına olan ilgi günden güne artış göstermektedir.

Uyku insanın en temel ihtiyaçlarındandır. Güne verimli ve enerjik başlamak için yeterli ve sağlıklı bir uyku çekmeliyiz. Sağlıklı uyku için bulunduğumuz ortamı yeterince havalandırmalı, ortamın karanlık olması dikkat etmeli ve yatak seçimini önemsemeliyiz.

Tekzen yatak odası modelleri
Tekzen yatak odası modelleri

Tekzen, bu konuda başvurabileceğimiz bir mobilya ve yatak odası takımı markalarının başlıcalarından. Sağlıklı, konforlu bir uyku deneyimi ve yatak odası seçimi için Tekzen’i tercih edebilirsiniz. Bunun yanında kullanımı kolay, göze hoş gelen ve her bütçeye uygun birçok yatak odası takımı modeline de ulaşabilirsiniz. Bu modellerden bazıları şunlardır:

  • İçerisinde dolap, başlık, komodin, şifonyer ve halı bulunan beyaz renkli, mdf’den üretilmiş Dessenti düğün yatak odası takımı
  • Altı kapılı dolap, şifonyer, iki komodin ve başlık içeren beyaz Armada yatak odası takımı
  • Sürgülü dolap, başlık, iki komodin içeren ahşap desenli Fly Grande yatak odası takımı
  • Başlık, karyola, sürgü kapılı dolap, komodin ve şifonyer içeren; beyaz ve toprak renk seçenekleri sunan Dessenti Lasida yatak odası takımı

Tekzen yatak odası modelleri, bunların yanında birçok baza ve yatak tercihi de sunmaktadır. Bütçenize ve keyfinize uygun bazave yatak modellerinden dilediğinizi de seçebilmeniz mümkündür.

Tekzen Gardırop Modelleri

Gardırop, günümüzde yatak odası takımlarının vazgeçilmez bir parçası. Çok çeşitli farklı malzemelerden üretilmiş birçok gardırop bulmak mümkün. Ancak tüm mobilyalar gibi gardırop alırken de dikkat etmeliyiz. Kalitesine ve fiyatına dikkat ettiğimiz gibi ihtiyacımızı ve imkânlarımızı da göz önünde bulundurmalıyız. Tekzen, gardırop konusunda bize çok çeşitli seçenekler sunan bir marka. Boyutundan üretildiği malzemeye, şeklinden rengine değişiklik gösteren birçok model sunmaktadır. Bu modellerden bazıları şunlardır:

  • Altı kapılı, beyaz ve ahşap renkli, metal kulplu Alaska modeli.
  • Üç kapaklı ve tek çekmeceli Alpino Şimal modeli.
  • Dört kapaklı, iki çekmeceli Alpino Duman modeli.
  • Genç odası için üç kapılı, iki çekmeceli mor ve beyaz renkli Alpino Buket modeli.
  • Yatak odası için iki kapılı, iki çekmeceli beyaz renk Alpino Prestige modeli.

Bunlar dışında çok sayıda sürgü kapaklı, aynalı kapaklı, köşe dolap modeli gardırobu Tekzen’de bulmak mümkün. Ayrıca çok çeşitli bez dolap modelleri de Tekzen’e yer alıyor. Üstelik Tekzen yatak odası modelleri arasından çok sayıda farklı tasarımı pratik bir şekilde seçebilirsiniz.

Tekzen Gardırop Modelleri
Tekzen Gardırop Modelleri

2023 Tekzen Yatak Odası Modelleri

2023 yılında Tekzen yatak odası takımlarında yataklar çok fazla değişiklik göstermektedir. Bu sene özellikle başlıklı yatak modelleri moda olmuştur. Ayrıca 2023 yılı yatak odası takımlarında beyaz renk ön plana çıkmaktadır. Beyaza kahverengi, toprak ve ahşap desenler eşlik etmektedir. Bu senenin gardıroplarında ise önceki senelere nispeten daha az yer kaplayan, iç hacmi geniş modeller tercih edilmiştir. Renk olarak koyu tonlar bu sene için çoğunlukla terk edilmiştir. Beyaz ve tonları gibi iç açıcı renkler tercih olmuştur. Tekzen yatak odası modelleri tam olarak beklentinizi karşılayan görselliğin adresi konumunda yer almaktadır.

2023 Tekzen Yatak Odası Modelleri
2023 Tekzen Yatak Odası Modelleri

Zıt renkler 2023 yılı Tekzen yatak odası takımlarında kullanılmamaktadır. Uyumlu ve benzer renk mobilyalar kullanılmıştır. Ayrıca bu sene yatak odalarında kişisel çalışma alanları oluşturulabilmektedir. Minimalist eşya tercihleri yapılarak alandan tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Kazanılan bu alan da kişinin isteğine göre boş bırakılarak ferah bir görünüm elde edilebilmektedir. Veya o alan kişisel zevke göre düzenlenebilmektedir. Yatak ve mobilyalardaki sadelik halı ve abajur tercihleriyle renklenmektedir. Kırmızı abajurlar bu sene oldukça popüler olmuştur.

Tekzen Yatak Odasının Özellikleri

Tekzen, yıllardır Türkiye’nin önde gelen mobilya ve yatak odası takımı üreticilerinden olmuştur. Kaliteli ve sağlam malzeme kullanması, göze hoş gelen tasarımlar yapması, her zevke hitap eden ürünler ortaya koyabilmesi, uygun fiyatlı tüm kesimlere hitap eden ürünler bulundurması bu durumun başlıca nedenlerindendir. Tekzen yatak odası modelleri tam olarak beklentinizi karşılamak konusunda ideal bir etkiye sahiptir.

Tekzen, ürettiği yatak odası takımlarında birinci sınıf mdf ve yonga levha kullanmaktadır. Mobilyaları tamamlayıcı malzemeler olarak da cam, ayna, metal kulplar kullanılmaktadır. Ürünlerin tamamı Tekzen kalitesini yansıtmaktadır. Bunlara ek olarak Tekzen yatak odası takımlarında iki yıl garanti bulunmaktadır. Tekzen yatak odası modelleri özellikleri konusunda detaylı bir araştırma yaptığımız zaman karşımıza son derece kullanışlı olan bir ürün yelpazesi çıkmaktadır.

Tekzen Yatak Odasının Özellikleri
Tekzen Yatak Odasının Özellikleri

Tekzen, tasarım konusuna da en az kalite kadar önem vermektedir. Çok çeşitli ve her zevke uygun ürün bulundurmasıyla ön plana çıkan bir markadır. Parlak ve mat renk tercihleri vardır. Bunun dışında yuvarlak ve kare kesim mobilyalar bulunmaktadır. Güncel modaya uygun ürünlerin yanı sıra daha klasik veya avangart modeller de bulunabilmektedir.

Ayrıca Tekzen’de kişinin kendi zevkine göre belirleyeceği ürünlerle bir yatak odası oluşturabilmesini sağlayan esneklikte mobilyalar da bulunmaktadır. Halı, abajur, tekli koltuk, çalışma masası gibi ürünler ile de yatak odamıza imzamızı atabilmemiz mümkündür. Şayet siz de Tekzen yatak odası modelleri arasından bir tercihte bulunmayı istiyorsanız, fotoğraf galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yatak odası takımı kaç metrekare olmalı?

Yatak odası takımınızın uygun metrekareyi belirlemek için ilk adım, oda boyutunu ve şeklini ölçmektir. Odanın genişliği ve uzunluğu, mobilyaların düzenlenmesi ve alanın etkin kullanılması açısından önemlidir. Küçük bir yatak odası için fazla büyük mobilyalar seçmek, odayı daraltabilir ve huzursuz bir atmosfer yaratabilir. Bu nedenle, odanızın ölçülerini belirleyerek mobilya seçimine başlamak önemlidir.

Yatak odası takımı sadece yatak ve dolaplardan ibaret değildir. Aynı zamanda, ihtiyaçlarınıza uygun ek depolama alanları ve işlevsel özellikler içermesi gerekmektedir. Kıyafetleriniz, çarşaflarınız, yastıklarınız ve diğer eşyalarınız için yeterli alanı düzenlemek ve sağlamak, yatak odanızın düzenli ve ferah kalmasını sağlayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.