Ev Dekorasyon Blogu

Kelebek Yemek Odası Takımları 2023 Trendleri!

0

Kelebek yemek odası takımları; göz alıcı görselliğin yanı sıra, konforlu kullanım özellikleriyle favori tasarımlar arasındadır. Yemek odası arkadaşlarınızla veya aileniz ile keyifli sofraları paylaşarak mutlu anlara eşlik etmenizi sağlar. Hem şık hem konfor sağlayarak yemek masası sandalye vitrin ayna tv üniteleri sehpa gibi mobilyalarla bir araya gelerek uyum içerisinde tercih edilebilir. Kelebek yemek odası takımları; farklı parçalardan oluşmakla birlikte kendine özel özgün bir tasarıma da sahiptirler.

Evinizin bu önemli bölümüne zevkinize göre tasarımlar seçebilir şık akılda kalan davetler verebilir onları gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz. Yemek odasını oluştururken tek tek seçmek yerine bu takımlar ile kolayca dekore edebilirsiniz. Seçkin ve şık olarak tasarlanan kelebek yemek odası takımları daha fonksiyonel kullanım sağlamakla birlikte tarzınızı da yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Yemek odası tercih ederken öncelikle kaç kişilik olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Evinizdeki alana göre masa ve sandalye seçimi yapmanız önemlidir. Dar alanlar için açılabilir masalar tercih edilebilir. Evinizdeki diğer eşyalar ile bir uyum içerisinde büyük memnuniyetle tercih edebilirsiniz. Kelebek yemek odası takımları söz konusu olduğu zaman aşağıdaki seçenekler karşımıza çıkıyor;

 • Crista yemek odası takımı
 • Proda yemek odası takımı
 • Lionel yemek odası takımı
 • Piena yemek odası takımı
 • Norel yemek odası takımı
Kelebek yemek odası takımları
Kelebek yemek odası takımları

2023 Kelebek Yemek Odası Takımları

Crista yemek odası takımı, en popüler; Kelebek yatak odası takımları arasında yer almaktadır. Ahşabın göz alıcılığı rose detaylandırmalarıyla bir görüntülere imza atmaktadır. Bu takımda samimi modern izler görülmektedir. Açılabilir masa özelliği geniş bölmeli dolaplarıyla birlikte rahat şık sandalyeleri ile aranılan takım örneğidir.

Proda yemek odası takımı kendine özgü tasarımlarla desteklenmektedir. Çeşitli malzeme ve kombinleri ile modern çizgilerle buluşarak yeni nesil bir dekorasyona imza atıyor. Beyazın saflığı ve siyahın asaleti ile birleşerek kusursuz bir tasarım oluşturuyor. Kumaş dokusu ve yüksek ayak yapısı ile zarif bir güzelliğe uyum sağlıyor.

Lionel yemek odası takımı, tam olarak beklentinizi karşılayacak bir özelliğe sahiptir! Detaylarındaki estetik yapısı ile gözleri üzerine çekiyor. Renklerin dengeli kullanımı zarif çizgilerle bulaşarak yemek odalarınızda sizlere şık tasarımları ile eşlik ediyor. En zarif modelleri dokulu beyaz, siyah, mermer görünümlü yüzey son olarak da antrasit cam takıma zenginlik katıyor.

Piena yemek odası takımı, özgün tasarıma sahiptir. Bu tasarım; özel Atlantik çam rengi ve metal yaşam alanlarına incelik ve doğallık katıyor. Baklava deseni ve füme rengi camları ile modellerine zenginlik katıyor.

Norel yemek odası takımı da kendine özgü tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ahşap ve gold detayları ile soframızda bize eşlik etmektedir. Açılabilir veya sabit masa örnekleri ile koleksiyona özel şık tasarımlarıyla buluşuyor. Yalın ve sade tasarımı ile doğanın huzurunu yaşam alanınıza taşıyor.

2023 Kelebek Yemek Odası Takımları
2023 Kelebek Yemek Odası Takımları

Kelebek yemek odası takımlarına verilecek örnekler arasında pek çok farklı tasarımlar yer almaktadır. Kelebek yemek odası takımları şık konforlu tasarımlarıyla evinize modern görünüm sunarlar. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Cara Yemek Odası Takımları

Geçmişten günümüze kadar varlığını sürdüren cara yemek odası takımları adeta geçmişe yolculuk yapmamızı sağlar. Klasik modern ve çizgili takımlarıyla inceliğini cam detaylarıyla tamamlıyor.

 • Açılabilir masa
 • Uygun sandalye
 • Temizlik kolaylığı için yüksek ayak
 • Melamin kaplama
 • Suya dayanıklılık

Gibi özellikleriyle seçimleriniz arasında olabilir.

Keops Yemek Odası Takımı        

Gri ve siyahın birleşimiyle oluşan muhteşem tasarımdır. Keskin çizgileri ve göz alıcı hatlarıyla Keops yemek odası takımı şıklığı ile lüksü evinize getirecek. Bu tasarımların özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Siyah ve metal tasarım ayaklarından oluşan
 • Aynalı ve koltuk detaylarına sahip
 • Açılabilir masa
 • Sandalye
 • Özel tasarlanmış zarif kulpları ile

Keops yemek odası takımları herkesin gözdesi olacak olan Kelebek yemek odası takımları arasında yer alıyor!

Cara Yemek Odası Takımları
Cara Yemek Odası Takımları

Kelebek Yemek Odası Takımı 2023

Kelebek yemek odası takımları size en yeni trendleri uygun fiyatları sunmaktadır. İstediğiniz modelleri ve renkleri ile evinize şıklık kazandırmakta.

Monema yemek odası takımı: Geleneksel motiflerden esinlenilerek evinize klasik şıklık getirir. Cevizin yoğun olarak ve farklı renkleriyle dikkat çeken Monema yemek odası takımı zarifliği ile göz kamaştırıyor. İnce işçiliği yansıtılarak kullanılan malzemeler ürüne estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca kulp detayları ile bu estetik görünümü tamamlamakta. Lidya yemek odası takımı: Lidya zarif detaylar ile modern tarzına devam ediyor. Mat beyaz ve meşe uyumu ile gözler önüne geliyor. Doğal tasarımı ile bronz kaplama ayakları ve kulpları ile modele şıklık katıyor.

Kelebek Yemek Odası Takımı 2023
Kelebek Yemek Odası Takımı 2023

Nordic yemek odası takımı: İskandinav vintage tarzı ile olağanüstü çizgiler yansıtarak evlere ahşabın sıcaklığını getiriyor. Kelebek yemek odası modelleri söz konusu olduğu zaman tam olarak orijinal tasarımlardan rahatlıkla söz edebiliriz.

Angelic Dark yemek odası takımı: Country tarzın gösterişten uzak tutulmuş halidir. Samimi havası natürel tonları ile şıklık ve ince görünümü yeniden yorumlayarak odanıza zarif ve muhteşem bir görünüm katıyor. Bütün bu bilgiler ışığında Kelebek yemek odası takımları gündeme geldiği zaman tam olarak üst seviyede kullanışlı tasarımlar karşımıza çıkıyor. Siz de birbirinden şık ve kullanışlı modelleri; galerimizden inceleyebilirsiniz!

Yemek odası takımında ne var?

Yemek odası takımının ana unsurudur. Yemek masası, ev halkının günlük yemeklerini tüketebileceği, özel davetlerde misafirleri ağırlayabileceği ve keyifli sohbetler edebileceği bir noktadır. Yemek masasının boyutu, yemek odasının büyüklüğüne ve kaç kişilik bir aileye veya misafir grubuna sahip olduğunuza göre belirlenmelidir.

Yemek masasının etrafında yer alacak uygun sayıda ve rahat sandalyeler seçmek önemlidir. Konforlu sandalyeler, yemeklerin daha keyifli ve uzun süreli bir şekilde tüketilmesini sağlar. Ayrıca, yemek odasına şıklık katan sandalyeler, dekorasyona da katkı sağlar.

Yemek odası takımının önemli parçalarından biri de vitrin veya dolaplardır. Bu alanlarda, tabak, bardak, çatal-bıçak gibi yemek takımlarınızı düzenleyebilir ve görsel olarak sergileyebilirsiniz. Fonksiyonelliğinin yanı sıra, şık bir vitrin veya dolap, yemek odasına zarafet katar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.