Ev Dekorasyon Blogu

Alfemo Yemek Odası Takımları, İşte Yeni Modeller!

0

Alfemo yemek odası takımları her zaman gündemde kalmayı başaran tasarımlar arasındadır. Evde yenen tüm yemeklerin aileyi bir araya toplar. Bu sıcak ortamı bir Alfemo yemek odası takımında aile bireylerinin paylaşmaları bir ayrıcalıktır. Çok çeşit arasından seçeceğiniz bir model ile her eve, her aileye uygun olacak şekilde tasarlanmışlardır.

Farklı büyüklükteki evler için uyumlu açılır kapanır modellerden birini seçmek olasıdır. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen olan bir masaya ihtiyacınız olabilir. Her yaratılmış model farklı çizgiler ile ev dekorasyonunuza uyum için üretilmiştir. Özellikle Alfemo yemek odası takımları her zaman talep gören popüler tasarımlar arasında yer almayı başarıyor.

Kaliteli işçilikleri ve kusursuzlukları ilk görüşte herkesi etkilemektedir. Uzun yıllar size hizmet edecek dayanıklılıktadırlar. Ahşap malzemeleri kadar günün çizgisine uygun döşeme malzemesi ile imal edilmişlerdir. Malzemede kaliteden kaçınılmamıştır.

Tüm parçaları özen ile tasarlanıp yapılmıştır. Farklı ihtiyaçlar için özel dizaynlar gerçekleştirilmiştir. Detaylar hassaslıkla işlenmiştir. Alfemo yemek odası takımları yaşam alanlarının ihtiyaçlarına göre şekillenebilen tasarımlardan oluştuğu için her zaman popüler bir konumda yer almaktadır.

Alfemo yemek odası takımları
Alfemo yemek odası takımları

Fonksiyonel detaylar düşünülmüştür. Kullanılan dolap ve mobilya aksesuarları da aynı kalitede seçilmiştir. Her inceliği ile sağlamlığı sağlanmıştır. Tam da bu noktada Alfemo yemek odası takımları farklı tasarımları ve şık görsellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Tam çeyrek asırdır Alfemo markası Türkiye halkının beğenisi ile bulunduğu yere gelmiştir. Mobilya teknolojisini sürekli takip ederek üretilen üstün ürünleri ile yerini koruyacaktır.

Alfemo İnfinity Yemek Odaları

Yemek odalarınıza Alfemo İnfinity ile sıcaklık geliyor. Koyu ahşap konsolu, size yemek sırasında acil ihtiyaçlarınızı depolayacağınız bir çekmeye sahip. Dört kapalı alan ile tabak ve yemek malzemenizi saklama olanağı sunuyor.

Konsol aynı zamanda üstünde aksesuarlarınıza da alan sağlamaktadır. Bir İnfinity ayna ile yemek odanıza ışıltı katmakta. Orta iki kapak hoş bir çizgi yaratan özel tutuş aksesuarına sahiptir. Alfemo yatak odası takımları arasında iddialı bir konumda yer alan İnfinity; her zaman talep gören tasarımlar arasında yer alıyor!

Masasını arzu ederseniz sabit masa şeklinde seçebilirsiniz. Yemek odanız küçük ise açılır kapanır masa tasarımı ile de hizmetinizdedir. Oturmak için size üç olasılık sunuyor. İsterseniz puf, isterseniz sandalye isterseniz düğmeli sandalye çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. İsterseniz birden fazla oturma seçeneğini birlikte kullanabilme lüksü size sağlanmaktadır.

Oturma alanında çok sayıda konuğunuz olduğu zaman masanız için dizayn edilmiş düğmeli sandalyeleri kolayca kullanabilirsiniz. Puf da bu gibi durumlarda işlevseldir. Ya da isterseniz ayağınızı uzatmak için de kullanabilirsiniz.

Her türlü konforunuz için tasarlanmış bir yemek masası takımı olup çok tercih edilmektedir. Renkleri ile de göz alıcıdır. Alfemo yemek odası takımları 2023 yılı itibariyle de gözde tasarımlar arasında yer aldığından bu markaya ait pek çok modelin tam anlamıyla moda olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Alfemo İnfinity Yemek Odaları
Alfemo İnfinity Yemek Odaları

Alfemo Yemek Odaları 2023

2023 yılında da yepyeni tasarımlar ile Alfemo yemek odalarınızda yer alacak. Değişik seçenekler ile her türlü eve uygun takımlar üretilmektedir. Parçalarında değişiklik yapabileceğiniz gibi isterseniz özel sipariş ile bazı özel büyüklükleri de talep edebilirsiniz.

Beyaz, siyah ve değişik ahşap renklerinde ürünler seçebilirsiniz. Böylece evinizin bütünlüğünü bozmadan dekorasyonunuzu yapabilirsiniz. Sağlıklı ürünler üzerinde yemek yemeyi gönül rahatlığı ile yaşayacaksınız. Mobilyaların hep parçasının boya ve cilası, döşemelik kumaşlarının her türü sağlığa uygun olarak seçilmesine özen gösterilmektedir.

Özel çizgileri ile çağı yakalayıp önüne geçen modelleri uzun yıllar beğeni ile kullanacaksınız. Sandalyeleriniz ve çekmece ile kapaklar hiçbir sorun çıkarmadan bir ömür ilk günkü gibi kalacaktır. Alfemo yemek odası takımları; özellikle işlevsel olmasıyla da dikkat çekici bir etkiye sahiptir!

Sandalye döşeme tekstilleri özel olarak seçilmiştir. Her zevke hitap edecek, her eve uyacak renklerdedir. Kolay bir şekilde temizlenmektedirler. Dokusu, rengi, renginin solmama özelliği ile üstün malzemelerdir. Yemek odanıza sıcak bir görüntü katarak yüzleri güldürmektedir.

Alfemo Yemek Odaları 2023
Alfemo Yemek Odaları 2023

Yeni Alfemo Yemek Odası Takımları

Yirmi beş yıldır Alfemo ürettiği tüm ürünlerde olduğu gibi yemek odası takımları ile de günün çizgisinde olmayı başarmıştır. Çeyrek asırlık bu başarısını çok daha uzun bir süre sürdürebilmek için sürekli son teknolojileri takip etmektedir.

Yeni Alfemo yemek odası takımlarının tasarımdan son adımı evinize ulaştırılmasına kadar hizmetleri vermektedir. Yapım aşamasında özel vasıfları şirket içi eğitimler ile arttırılmış çalışanlar dikkat ile üretmektedirler.

Kaliteli malzeme, sağlıklı boya ve cilalar ile en iyi döşemelikler kullanılmasından hiçbir taviz verilmemektedir. En küçük detay bile özen ile hazırlanmaktadır. Alfemo kusursuz ürünler ile evinize girmektedir.

Bir yemek odasında gerekli tüm parçalara sahip takımlar üretilmektedir. Sandalye sayısı farklı almak olasıdır. İstenirse aynı odada oturma odası varsa uygun farklı parçalar da eklenebilir. Takım genelde şu şekilde oluşturulmaktadır:

  • Yemek masası
  • 4, 6 ya da 8 sandalye seçeneği
  • Bazı takımlara uygun bench veya puf
  • Konsol
  • Konsol aynası
  • Gümüşlük
Yeni Alfemo Yemek Odası Takımları
Yeni Alfemo Yemek Odası Takımları

İstenirse yemek odası takımına ek olarak televizyon üniteleri de alınabilmektedir. Birçok model için sabit yemek masasının yanı sıra büyütülen yemek masası modelleri de mevcuttur. Satış sonrası garanti koşulları da yerine getirilmektedir. Garanti süresi bitmiş ürünler içinde tamir hizmetleri gerekirse verilmektedir. Markanın güvencesi ile yemek odası takımları sunulmaktadır. Alfemo yemek odası takımları fotoğraflarını galerimizden takip edebilirsiniz!

Yemek odası mobilyaları nelerdir?

Evimiz, huzurun ve ailenin buluşma noktasıdır. Ve bu buluşma noktasının en önemli alanlarından biri de yemek odasıdır. Yemek odası, aile bireylerinin günlük hayatın yorgunluğunu atıp bir araya geldiği, lezzetli yemeklerin tadına vardığı ve unutulmaz anıların paylaşıldığı özel bir mekandır. Bu mekanda kullanılan mobilyalar da hem estetik hem de işlevsel olarak önemli bir rol oynamaktadır.

Yemek odası denince akla ilk gelen mobilyalar, tabii ki yemek masası ve sandalyelerdir. Yemek masası, ailenin ve misafirlerin etrafında bir araya gelerek yemeklerini yediği önemli bir parçadır. Yemek odasında, yemek takımlarınızı ve değerli porselen eşyalarınızı sergilemek için bir vitrin veya dolap bulundurmak oldukça yaygındır. Vitrinler, cam panelleri sayesinde içerisindeki objelerin şık bir şekilde sergilenmesine olanak tanır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.