Ev Dekorasyon Blogu

Doğtaş Mutfak Masası

0

Doğtaş mutfak masası fonksiyonel özelliğinin yanı sıra dekorasyon özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Doğtaş, geniş çeşitliliğe sahip ürün kataloglarıyla yaşam alanlarını zenginleştiren mobilya tasarımlarına sahiptir. Mobilyalarında yer verdiği kalite ve şıklıkla odaların görünümlerini büyük ölçüde değiştiriyor. Mutfak masa modelleri açısından Doğtaş iddialı bir marka olarak dikkatleri üzerine çekiyor!

İnsanların Doğtaş’ı tercih etmelerinin belki de en büyük nedenlerinden birisi olan mutfak mobilyalarıdır. Birbirinden farklı renk, modellere sahip mutfak takımları mutfağında fazla zaman geçiren kişilerin kurtarıcısı olmaktadır. Her mutfağa uygun tasarımlara sahip olan Doğtaş, ülkemizin öncü mobilya markalarından bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde mutfaklarına mobilya seçimi yapacak kişilerin zevklerine göre masa bulmalarını kolaylaştırmaktadır.

Mobilya sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Doğtaş, müşterilerinin mutfaklarında nasıl mobilya kullanmak istediklerini tasarımlarına taşımaktadır. Bu sayede her tercihe uygun masalar bulabilmek mümkündür.  Yakın zamanda mutfağınız için bir masa satın almayı düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız içeriğimize göz atabilirsiniz.

Doğtaş Mutfak Masası
Doğtaş Mutfak Masası

Mutfak masaları her zaman işlevselliğiyle ön plana çıkan yaşam alanlarına şık bir dokunuş etkisi katan ürünler olarak karşımıza çıkar. Türkiye’nin öncü mobilya markalarından olan Doğtaş’ın masa takımlarına yer verdik. İşte Doğtaş mutfak masası modelleri hakkında merak edilenlere dair tüm ayrıntıların tamamı!

Doğtaş Mutfak Masası Nedir?

Mutfaklarda ya da yemek odalarında kullanılan mutfak masaları özenle seçilmesi gereken mobilyalar arasındadır. Doğtaş’ta seçimlerinizi kolaylaştıracak geniş ürün çeşitliliği barındıran mobilya üreticilerindendir. Markaya ait tasarımlar hem modern hem de geleneksel çizgiler barındırması sayesinde birçok mutfakta kullanılabilecek özelliğe sahiptir. Tasarımları sadece mutfak masalarıyla sınırlı kalmamakta, sandalye ve taburelerle takımlar zenginleştirilmektedir.

Doğtaş mutfak masalarının yer vermiş olduğu özellikler şu şekildedir:

 • Evinizin genel dekorasyonuna uyabilecek tarzlara sahiptir.
 • Konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabileceğiniz geniş modellere ev sahipliği yapmaktadır.
 • Klasik modellerden, modern hatlı tasarımlara kadar yüzlerce farklı çizgilere sahip mobilyalar içermektedir.
 • Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar mutfaklarda kullanıma imkân sağlamaktadır.
 • Küçük mutfaklara uyabilecek minimal takımlar içermektedir.

Doğtaş’ın ürettiği mobilyalar yüksek kaliteye sahip malzemelerden imal edilmiştir. Bu nedenle ödediğiniz ücrete değecek kalitede mobilya arayışındaysanız Doğtaş’ı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli hem de ergonomik formları sayesinde masa takımları yıllara meydan okumaktadır. Birçok farklı markaya göre uygun fiyatlara sahip olması Doğtaş’ı tercih listelerinin ilk sıralarına yerleştirmektedir.

Doğtaş Mutfak Masası Nedir?
Doğtaş Mutfak Masası Nedir?

Eviniz İçin En İyi Doğtaş Mutfak Masası

Mutfağınız için doğru masayı Doğtaş’tan satın almaya karar verdiyseniz sizler için birtakım önerilerimiz bulunuyor. Seçiminizi yaparken öncelikle mutfağınızın boyutunu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Küçük mutfaklara yönelik üretilen minimal masalar doğru seçeneklerden bir tanesidir. Eğer mutfağınız büyükse seçim kataloğunuz geniş olacaktır.

Doğtaş mutfak masası mükemmel bir kullanım özelliğinin yanı sıra işlevselliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu aşamada Doğtaş mutfak masasının kullanışlı bir tasarım özelliğine de sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Eviniz adına en doğru seçimi yapabilmek için yer verdiğimiz tavsiyelere göz atmak isteyebilirsiniz. Doğtaş’tan mutfak masası alırken dikkat etmeniz gerekenler şu şekildedir:

 • Evinizde sık sık kalabalık misafir grupları ağırlıyorsanız açılabilir özelliğe sahip masaları tercih edebilirsiniz.
 • Yemek masalarının yüzeylerinin çizilmemesi, kolay temizlenebilir özelliğe yer vermesi önemlidir.
 • Mutfağınızın şekline göre satın alacağınız masayı yuvarlak ya da kare formunda seçebilirsiniz.
 • Evinizin genel dekorasyonuna uyabilecek tasarımlara sahip Doğtaş masalarını tercih etmenizi önerebiliriz.
Eviniz İçin En İyi Doğtaş Mutfak Masası
Eviniz İçin En İyi Doğtaş Mutfak Masası

Doğtaş Mutfak Masalarının Avantajları

Doğtaş mutfak masası kullanıcısına önemli kazanımlar sunabildiği için sıklıkla öneriliyor. Burada bir karar verirken evinizdeki tüm mobilyaların özelliklerini de dikkate almanız gerekiyor. Doğtaş mutfak masaları içeriğinde birçok avantajı barındırmaktadır. Her zevke hitap eden tasarımlara sahip olması sayesinde birçok mutfağın baş köşesinde yer alan bu mobilyaların avantajları şunlardır:

 • Masaların birbirinden farklı boylarda üretiliyor olması sayesinde evinizin için en doğru seçimi yapabilirsiniz.
 • Her bütçeye uygun olabilecek tasarımlar barındırması sayesinde ekonomi dostu firmalardandır.
 • Masaların yüzeyleri çizilmelere ve deformelere oldukça dayanıklıdır.
 • Ahşap ürünlerden metal dokunuş barındıran modellere kadar birçok ürün çeşitliliği ile zenginleştirilmiştir.
 • Açılabilir özelliğe sahip olan modellerden yana seçimde bulunanlar kalabalık misafirlerini gönül rahatlığıyla ağırlama fırsatı yakalarlar.

Avantajlı mobilyalar satın almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında Doğtaş yer almaktadır. Özellikle mutfak masalarında bulunan işlevsel özellikler sayesinde birçok ailenin mutfaklarında Doğtaş mobilyalar göze çarpmaktadır. Kişisel zevklerinize uyacak birbirinden farklı renklere ve modellere göz atabilirsiniz.

Doğtaş Mutfak Masalarının Avantajları
Doğtaş Mutfak Masalarının Avantajları

Doğtaş’ta Bulunan Farklı Mutfak Masaları Çeşitleri

Brita Açılır Masa

Sade çizgilere sahip bu model hem şık görünümüyle hem de işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Modern çizgiler barındırması sayesinde hem günlük kullanımlarda hem de misafir ağırlamada rahatlıkla kullanıma imkân sağlamaktadır. Ahşap ayakları sayesinde mutfaklarında doğallıktan yana seçimde bulunmak isteyenlerin listelerinde yer almaktadır.

Larina Yemek Masası

Mutfaklarında yuvarlak masa kullanmak isteyenlerin seçebileceği modellerdendir. Ayaklarının beyaz ahşaptan üretilmesi nedeniyle özellikle sade renklere sahip mutfaklara çok yakışmaktadır.

YouTube video

Mayer Açılır Masa

Geniş ailelerin kullanımına yönelik tasarlanan Mayer masalar beyaz ve ahşap renklerine sahiptir. Oldukça şık görünümü sayesinde hem mutfaklarda hem de yemek odalarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Nova Masa

Sadeliğin güzelliğinden etkilenilerek tasarlanmış Nova masalar modern çizgileri sayesinde mutfaklar için eşsiz seçimlerdendir. Toprak renklerini beğenen kişilerin satın almak isteyeceği modeller arasındadır. Doğtaş mutfak masası modellerini incelemek isterseniz; fotoğraf galerimizi inceleyebilirsiniz!

Doğtaş Mutfak Masası Alırken Dikkat Edilecekler Neler?

Ev dekorasyonu denildiğinde, mutfaklar sıklıkla unutulan veya ikinci planda bırakılan alanlardan biri olabilir. Ancak mutfak, evin kalbidir ve doğru bir dekorasyonla hem işlevsel hem de estetik bir mekana dönüştürülebilir. Mutfak dekorasyonunda en önemli parçalardan biri de mutfak masasıdır. Doğtaş gibi güvenilir bir markanın mutfak masaları, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir araya getirir.

Mutfak masası seçiminde ilk adım, kullanılabilir alanı gözden geçirmektir. Mutfak alanınız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, doğru boyutta bir masa seçmek önemlidir. Masayı koymayı planladığınız alanı ölçerek, masanın rahatça sığacağı boyutları belirleyin. Dar bir alana sahipseniz, katlanabilir veya yarı yuvarlak masalar gibi yerden tasarruf sağlayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Geniş bir alanda ise uzun bir dikdörtgen masa tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.