Ev Dekorasyon Blogu

Çetmen Yemek Odası İncelemeleri

0

Çetmen yemek odası incelemeleri hakkında merak edilenlerin tamamına bu yazımızda ulaşacaksınız. Çetmen yemek odası, evde tüm aile üyelerini bir akşam yemeğinin tadını çıkarmak için bir araya getiren bir alandır. Yemek odası, tüm aile üyelerini bir masada bir araya getirdiği için evin çok önemli bir parçasıdır. Yemek odaları, herhangi bir evin önemli bir parçasıdır. Çünkü yemeklerimizin tadını çıkardığımız ve zamanımızın çoğunu aile üyelerimizle geçirdiğimiz yer burasıdır. Ayrıca akşam yemeği için gelen misafirlerimizi ağırladığımız, doğum günü, bayram gibi özel günlerimizde de ağırladığımız mekandır.

Özellikle, yemek odanızı ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayacak şekilde nasıl dekore edebileceğinize dair farklı fikirleri değerlendirmeniz beraberinde önemli kazanımları getiriyor. Yemek odası, yiyecek tüketmek için bir odadır. Modern zamanlarda, mutfak ve yemek odasının ayrı işlevleri olmasına rağmen, servis kolaylığı için genellikle mutfağa bitişiktir. Çetmen yemek odası incelemeleri konusunda kapsamlı bir araştırma süreci yakından takip ediyor olmanız göz alıcı bir dekorasyonu da beraberinde getiriyor. Tam da bu noktada Çetmen tam olarak özgün tasarımlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Çetmen Yemek Odası İncelemeleri
Çetmen Yemek Odası İncelemeleri

Çetmen Yemek Odası İncelemeleri Nasıldır?

Son zamanlarda tüm yemeklerin yenildiği ve tüm aile üyelerinin birlikte yemek yediği büyük bir odaya sahip olma olasılığına sahip Çetmen yemek odaları geniş kapsamlı bir şekilde kullanılıyor. Yemek odaları genellikle dekoratif sanat eserleri, aile fotoğrafları ve lambalar veya vazolar gibi diğer kişisel eşyalarla süslenmiş duvarlar veya dolaplarla genel yaşam alanından ayrılır. Yemek alanı, yemek pişirme ve bulaşık yıkama gibi yiyecek hazırlama faaliyetlerine yakınlığı veya uygunluğu nedeniyle mutfağa bitişik olarak yerleştirilebilir. Bu gibi durumlarda, porselen ve cam eşyaların saklanması için kullanılan dolapların üstüne veya altına inşa edilmiş ahşap dolaplar olabilir.

Çetmen yemek odası incelemeleri klasik ve modern bir görünüme sahiptir.  Modern bir yemek odasının merkezinde genellikle büyük bir masa bulunur. Bu masa, birden çok ayağı destekleyen tek bir kaide tabanına sahip olabilir.  Yemek odası, aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir yerdir. En sevdiğiniz yiyecek ve içeceklerin tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Yemek odası, orada yemek yemek isteyen herkes için rahat ve davetkar olmalıdır. Tam da bu kapsamda Çetmen yemek odalarına dair bir karar alırken aşağıdaki modelleri inceleyebilirsiniz;

 • TRES Yemek Odası
 • MİLO Yemek Odası
 • LOAN Yemek Odası
 • AYTAŞI Yemek Odası
 • DARCIA Yemek Odası
 • REVEN Yemek Odası
 • EVOLYA Yemek Odası
 • ANTİGO Yemek Odası
 • LİVARES Yemek Odası
 • LUCERA Yemek Odası
 • VERNON Yemek Odası
 • VERNON DARK Yemek Odası
Çetmen Yemek Odası İncelemeleri Nasıldır?
Çetmen Yemek Odası İncelemeleri Nasıldır?

Çetmen Yemek Odası Modelleri Nasıldır?

Çetmen yemek odası modelleri söz konusu olduğu zaman TRES Yemek Odası gibi seçenekler karşımıza çıkıyor. Bu yemek odası estetik görsellik ve işlevsellik konusunda ideal bir yapıya sahiptir. Bu yemek odası genellikle evin en önemli odalarından birisidir. Bu nedenle kişisel tarzınızı ve zevkinizi yansıtan mobilyaları seçmek önemlidir. Pek çok farklı yemek masası ve sandalye türü vardır. Ancak bazı özellikler tüm stillerde ortaktır. MİLO Yemek Odası ahşap sandalyeler veya dolgulu koltuklara sahip metal sandalyeler konfor sunarken, döşemeli koltuklar daha fazla yumuşaklık sağlar.

AYTAŞI Yemek Odası takımlarında, özel gün yemekleri; gibi büyük bir grup ağırlanırken ekstra oturma için bar tabureleri veya banklar bulunur. Masanızın etrafında sandalyeler için yeterli alanınız yoksa, sandalyeler veya banklar yerine bir kahvaltı barı düşünmelisiniz. Sınırlı alanınız varsa ancak bu odada oturmak istiyorsanız, kahvaltı barları da iyi bir çözümdür.  Böylece yaşam alanları açısından ideal bir etkiye sahiptir.  Bu tarz mobilyalar; servis tabakları, bardaklar gibi öğeleri yemek zamanında kullanılmak üzere ihtiyaç duyulana kadar gözden uzak tutmak için ideal olan bir mobilya modelleridir.

Çetmen Yemek Odalarının Dekorasyona Etkisi
Çetmen Yemek Odalarının Dekorasyona Etkisi

Çetmen Yemek Odalarının Dekorasyona Etkisi

Bu tarz mobilyalar, insanların yemeklerini yemek için oturacakları duvarın önünde değerli yer kaplamak yerine bitişik bir duvara yerleştirilebilir. Mesela DARCIA Yemek Odası, konukları ağırlamak ve aile yemeklerine ev sahipliği yapmak için harika bir yer sağlar. Zevkinize ve duruma bağlı olarak resmi veya gündelik bir alan olabilirler. VERNON DARK Yemek Odası tam da bu noktada yeni nesil çözümlerin merkezinde yer alıyor.

YouTube video

ANTİGO Yemek Odası ve LİVARES Yemek Odası modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza harika bir dekorasyon özelliğinin üst düzeyde ortaya konulmasını sağlar. Çetmen yemek odası incelemeleri hakkında kapsamlı bir araştırma sürecini yakından takip ettiğimiz zaman karşımıza harika tasarımlar çıkar. Çetmen yemek odaları baktığımız zaman tam da aradığınız özelliklere sahip bir şekilde tasarımları hayata geçirerek yaşam alanlarına fark katar!

Çetmen Yemek Odası İncelemelerinde Tavsiyeler

Ev dekorasyonu, yaşam alanlarımızı kişiselleştirmenin ve tarzımızı yansıtmanın önemli bir yoludur. Çetmen Mobilya, kaliteli ve şık tasarımlarıyla evinizi güzelleştirmenize yardımcı olur. Yemek odası, aile ve arkadaşlarla keyifli anların paylaşıldığı bir mekandır. Çetmen’in yemek odası koleksiyonu, zarif tasarımları ve dayanıklı malzemeleriyle dikkat çeker. Özellikle ahşap detaylarıyla zenginleştirilen masa ve sandalyeler, hem şıklığı hem de rahatlığı bir araya getirir. Yemek odanızın boyutuna ve tarzına uygun bir seçenek bulabileceğiniz gibi, açılabilir masa seçenekleri de pratik kullanım sağlar.

Çetmen Yemek Odaları Fiyatları Ne Kadar?
Çetmen Yemek Odaları Fiyatları Ne Kadar?

Çetmen Yemek Odaları Fiyatları Ne Kadar?

Günümüzde Çetmen yemek odasının özelliklerine baktığımızda karşımıza farklı özellikler çıktığından bu tarz mobilyaların farklı fiyat seçenekleri halinde karşımıza çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu noktada Çetmen yemek odası incelemeleri konusuna dikkat çekerken aşağıdaki özelliklerden söz edebiliriz;

 • Şık sandalyelere sahiptir
 • İşlevsel bir özelliğe sahiptir
 • Başarılı bir dekorasyona sahiptir
 • Rahat bir masa tasarımına sahiptir
Model Fiyatlar
MİLO Yemek Odası 9.890 TL
LİVARES Yemek Odası 11.478 TL
LUCERA Yemek Odası 12.290 TL
LOAN Yemek Odası 14.990 TL
EVOLYA Yemek Odası 15.990 TL
TRES Yemek Odası 15.990 TL
VERNON DARK Yemek Odası 17.987 TL
VERNON Yemek Odası 17.987 TL
ANTİGO Yemek Odası 18.989 TL
AYTAŞI Yemek Odası 20.163 TL
DARCIA Yemek Odası 21.989 TL
REVEN Yemek Odası 22.986 TL
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.