Ev Dekorasyon Blogu

Çetmen Salon Takımı İncelemeleri

0

Çetmen salon takımı incelemeleri konusunda detaylı bir araştırma yaptığınız zaman yaşam alanınızla tam uyumlu olan modellerden rahatlıkla söz edebiliriz. Bu aşamada mutlaka Çetmen mobilya incelemeleri konusunu dikkate alıyor olmak şarttır. Oturma odası takımı, oturma odasını oluşturan mobilya parçasıdır. Oturma odası takımı, kanepe, sehpa, TV sehpası ve diğer mobilya parçalarını içerir. Salon takımı, oturma odası takımı veya salon takımı olarak da adlandırılır.

Salon takımının amacı, size ve ailenize televizyon izlerken, kitap ve dergi okurken ya da sadece uzun bir iş gününün ardından dinlenirken rahatlık sağlamaktır. Salon takımının özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza pek çok farklı detay çıkar. Dolayısıyla son zamanlarda Çetmen salon takımı incelemeleri konusu gündeme geldiği zaman aşağıdaki kriterleri dikkate almanız hemen her zaman tavsiye ediliyor;

 • Herkesin rahatlıkla üzerine oturabileceği şekilde rahat olmalıdır
 • Evinizin iç tasarım stiliyle eşleşen güzel bir tasarıma sahip olmalıdır
 • Mutlaka uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahip ve göz alıcı tasarım olmalıdır
Çetmen Salon Takımı İncelemeleri
Çetmen Salon Takımı İncelemeleri

Çetmen Salon Takımı İncelemeleri Nasıldır?

Çetmen salon takımı, oturma odanızda kullanabileceğiniz eksiksiz bir mobilya takımıdır. Bu setin temel amacı oturma odanızın daha güzel ve zarif görünmesini sağlamaktır. Ayrıca evinizde harika bir ambiyans yaratmanıza yardımcı olacak, bu da sizin ve aile üyelerinizin daha rahat etmesini sağlayacaktır. Salon takımının özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza konforlu bir kullanım özelliğine sahip olan tasarımlar çıkar. Elbette ki salon takımı genellikle birçok özelliğe sahiptir. Bundan dolayı yaşam alanınızla tam uyumlu olan salon takımlarını pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Salon takımınızın renk düzeni, evdeki diğer tüm renklerle uyumlu olması gerektiği için özenle seçilmelidir. Farklı renkler kullanmak istiyorsanız, birbirlerini tamamlayıcı olduklarından emin olun. Diğer renklerle kolayca uyum sağladıkları için kahverengi veya beyaz gibi nötr renkleri de kullanabilirsiniz. Ancak bu sayede yaşam alanınıza her zaman pozitif bir katkı sunan mobilyalara sahip olmak konusunda önemli bir kazanımı da elde etmeniz mümkün hale gelir. Burada bir karar verirken mutlaka yaşam alanınızın büyüklüğüne dikkat etmeniz gerekir.

Çetmen Salon Takımında Dikkat Edilecekler
Çetmen Salon Takımında Dikkat Edilecekler

Çetmen Salon Takımında Dikkat Edilecekler

Oturma odası takımınızı seçerken, hepsi için yeterli alana ihtiyacınız olduğunu unutmayın, değilse, yine de iyi görünecek ancak daha büyük parçalardan daha az yer kaplayacak daha küçük olanları almayı düşünün. Ayrıca kullandıktan sonra temizlemek için fazla zaman kaybetmemek için kolay temizleme yöntemlerinin yanı sıra fazla bakım gerektirmeyen parçaları seçmeye çalışmalısınız.

Çetmen Salon takımları her evin olmazsa olmazıdır. İşte veya okulda geçen uzun bir günün ardından arkanıza yaslanıp rahatlayabileceğiniz ve gevşeyebileceğiniz bir yer sağlarlar. Salon takımları rahat, dayanıklı ve çekici ama en önemlisi işlevsel olmalıdır. Peki, mükemmel oturma odası takımını ararken nereden başlamalısınız? Burada Çetmen hemen her zaman en mantıklı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çetmen Salon Takımının Özellikleri Nasıldır?
Çetmen Salon Takımının Özellikleri Nasıldır?

Çetmen Salon Takımının Özellikleri Nasıldır?

 

Oturma odası takımı, evin belirli bir odasında kullanılması amaçlanan bir mobilya parçaları koleksiyonudur. Bir oturma odası takımı genellikle bir kanepe, iki kişilik bir koltuk ve bir koltuk ile sehpalar ve sehpalar gibi diğer parçalardan oluşur. Tüm grup, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak birlikte veya ayrı olarak satın alınabilir. Son zamanlarda ön olana çıkan ve oldukta tutulan Çetmen salon takımı modelleri aşağıdaki gibidir;

 • FEMEİ Koltuk Takımı
 • ELLA Koltuk Takımı
 • DEKSİ Koltuk Takımı
 • FOLKA Koltuk Takımı
 • TRİANA Koltuk Takımı
 • AYTAŞI Koltuk Takımı
 • HOPE Koltuk Takımı
 • JENNA Koltuk Takımı
 • BRANDO Koltuk Takımı
 • GİRONA Koltuk Takımı

Çetmen salon takımı incelemeleri konusuna dikkat ettiğiniz zaman harika tasarımlara sahip olursunuz. Bu tarz mobilyalar herkesin birlikte sıkışık hissetmeden rahatça oturabilmesi için geniş bir alana sahip olmalıdır. Parça değişimine veya üzerinde tamirat yapılmasına gerek kalmadan uzun yıllar dayanabilecek kadar dayanıklı olmalıdır. Ev dekor planınızda iyi görünmesi için yeterince şık olmalıdır.

Salon takımı her evin olmazsa olmazıdır. Dinlenebileceğiniz, TV izleyebileceğiniz ve aile üyelerinizle kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir yerdir. Salon takımı rahat, ferah ve güzel olmalıdır. Ayrıca uzun yıllar dayanabilmesi için dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Çetmen salon takımı incelemeleri konusunu hemen her zaman dikkate alıyor olmak gerekmektedir.

Çetmen Salon Takımı İncelemelerinde Popüler Seçenekler

Salon, evin en önemli alanlarından biridir ve rahatlıkla şıklığı bir araya getirmek gerekir. Çetmen’in salon takımı koleksiyonu, modern ve klasik tarzlardan ilham alarak tasarlanmıştır. Modüler koltuk takımları, farklı renk ve döşeme seçenekleriyle hem rahat hem de şık bir oturma alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, TV üniteleri ve sehpa modelleriyle salonunuzun düzenini tamamlamak da mümkündür. Unutmayın ki, mobilya seçerken hem estetik hem de fonksiyonelliği göz önünde bulundurmanız önemlidir. Çetmen Mobilya’nın çeşitli seçenekleri arasında gezinirken, evinizin ihtiyaçlarına en uygun mobilyaları seçmeye özen gösterin.

Çetmen Salon Takımlarının Dekorasyona Etkisi
Çetmen Salon Takımlarının Dekorasyona Etkisi

Çetmen Salon Takımlarının Dekorasyona Etkisi

Oturma odası takımları farklı tarzlarda, tasarımlarda ve renklerde gelir. Dekorunuza uygun ve evinizdeki diğer mobilyalarla iyi uyum sağlayan bir takım seçebilirsiniz. Örneğin, modern mobilyalara sahipseniz, geleneksel bir oturma odası takımı almak isteyebilirsiniz veya tam tersidir. Günümüzde en yaygın salon takımı türü, ihtiyaç ve tercihlerinize bağlı olarak bir kanepe ve bir sandalye veya iki sandalyeden oluşan koltuk takımıdır. Çetmen salon takımı incelemeleri hemen her zaman dekorasyon açısından da dikkate alınması şart olan bir konudur. Bu markaya ait salon takımlarının fiyatları aşağıdaki gibidir;

Model Fiyat
FEMEİ Koltuk Takımı 18.189 TL
ELLA Koltuk Takımı 25.987 TL
DEKSİ Koltuk Takımı 27.989 TL
FOLKA Koltuk Takımı 38.988 TL
BRANDO Koltuk Takımı 31.289 TL
GİRONA Koltuk Takımı 27.389 TL
TRİANA Koltuk Takımı 13.969 TL
AYTAŞI Koltuk Takımı 31.589 TL
HOPE Koltuk Takımı 21.589 TL
JENNA Koltuk Takımı 25.688 TL

Koltuk takımları genellikle kolsuz veya kol tipi kanepe, L şeklinde kanepe, köşe kanepe gibi farklı boyut ve tarzlarda gelirken, sandalye koltuk veya berjer olarak karşımıza çıkıyor.

YouTube video

Deri oturma odası takımları ve kumaş oturma odası takımları olmak üzere birçok oturma odası takımı çeşidi mevcuttur. Deri koltuk takımları kumaş olanlara göre daha pahalıdır ancak deri yumuşak olduğu ve deri temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebildiği için kumaş olanlara göre daha şık ve şık görünürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.