Ev Dekorasyon Blogu

Koçtaş Koltuk Takımı İncelemeleri

0

Koçtaş koltuk takımı incelemeleri konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda yer vererek; hem konforlu hem de şık oturma odalarını tasarlamanıza destek olmayı istedik.  Bilindiği üzere koltuk takımı çeşitli boyutlarda, tarzlarda ve tasarımlarda tasarlanıyor Koltuk takımının boyutu, aynı anda üzerine kaç kişinin oturmasını istediğinize bağlıdır. Koltuk takımının tarzı evinizin tarzına göre değişir. Modern bir koltuk takımı ya da zevkinize göre geleneksel bir koltuk takımı alabilirsiniz. Koltuk takımı tasarımı oturma odanızda nasıl bir görünüm elde etmek istediğinize bağlıdır.

Koçtaş koltuk takımının konfor özellikleri, yeni mobilyanızda arkanıza yaslanıp rahatlayamayacağınızı belirleyeceği için çok önemlidir. Üreticilerin kanepeleri için kullandıkları çeşitli konfor özellikleri vardır. Koltuk takımlarında yer alan minder, daha uzun süre oturmayı daha rahat hale getirmek için tasarlanmıştır. Koçtaş koltuk takımı incelemeleri sayesinde tam olarak beklentinizi karşılayan tasarımlara sahip olmak konusunda önemli kazanımlara sahip olursunuz. Bu tarz koltuk takımlarını tercih ederken aşağıda sıraladığımız kriterlere dikkat etmenizi öneriyoruz;

 • Konforlu olmasına
 • Şık tasarım özelliğine
 • Uzun ömürlü olmasına
 • Dekorasyon konusunda başarılı olmasına
Koçtaş Koltuk Takımı İncelemeleri
Koçtaş Koltuk Takımı İncelemeleri

En Güncel Koçtaş Koltuk Takımı İncelemeleri

Koçtaş koltuk takımları kullanan kişinin tercihine bağlı olarak farklı şekil ve boyutlarda karşımıza çıkarlar. Kimi zaman sert koltuk minderleri, sağlam desteği sevenler için en iyisi olabilir. Yine yumuşak koltuk minderleri, daha yumuşak bir şey arayanlar için en iyisidir. Ayrıca sağlam sırt minderleri, otururken destek isteyenler için harikadır. Yumuşak sırt yastıkları, yumuşak ama destekleyici bir şey isteyenler için idealdir. Koçtaş koltuk takımı incelemeleri konusunu dikkate aldığımız zaman aşağıdaki model seçeneklerinin karşımıza çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz;

 • Ova Yataklı Köşe Koltuk Siyah
 • Ova Yataklı Köşe Koltuk Turkuaz
 • Evdebiz Fly Yataklı Sol L Koltuk Gri
 • Eviana Flavia Köşe Takımı Puflu Gri
 • Eviana Flavia Köşe Takımı Koyu Gri
 • Evdebiz Bella Soft Üçlü Koltuk Krem
 • Evdebiz Franz Serisi Üçlü Koltuk Gri
 • Evdebiz Ardosa Üçlü Koltuk Turkuaz
 • Evdebiz Franz Serisi Köşe Koltuk Gri Sağ
 • Tera Koltuk Dizayn 3’lü Kanepe Trd 100 Koyu Gri

Koltuk takımı, tek bir koltuk ve kanepe kombinidir. Koltuk takımları farklı stil, tasarım, şekil, boyut ve renklerde mevcuttur. Bu tarz kanepeler genellikle oturma amaçlı kullanılır ancak ihtiyaç halinde yatak veya kanepe olarak da kullanılabilirler.

En Güncel Koçtaş Koltuk Takımı İncelemeleri
En Güncel Koçtaş Koltuk Takımı İncelemeleri

Koçtaş Koltuk Takımlarının Tasarımı Nasıldır?

Koçtaş koltuk takımları deri, kumaş, sentetik elyaf vb. farklı malzemelerden oluşur. Tasarımları ve konfor seviyeleri farklı olan farklı kanepe türleri vardır. Hatta bazıları, diğerlerinden daha rahat olmalarını sağlayan uzanma özelliklerine sahiptir. Koltuk takımının konfor özellikleri, üzerinde rahat oturup oturamayacağınızı belirlediği için oldukça önemlidir. Koçtaş koltuk takımı incelemeleri konusunu dikkate aldığımız zaman konfor özellikleri ön plana çıkan tasarımlar karşımıza çıkar.

Koltuk takımlarında koltuk derinliği, koltuk minderi veya kolçaklar üzerindeki herhangi iki nokta arasındaki orta noktada ön kenardan ön kenara ölçüldüğünde, koltuk minderinin ön kenarı ile koltuk çerçevesinin veya kolçakların arka kenarı arasındaki mesafedir. Yine bu tarz ürünlerdeki koltuk genişliği, bir çerçevenin bir iç yüzeyinin karşıt taraflarındaki iki nokta arasındaki, uzunluğuna dik açılarda olan, zıt iç yüzeyler boyunca dik açılarla ölçüldüğünde, mesafedir.

Koçtaş Koltuk Takımlarının Tasarımı Nasıldır?
Koçtaş Koltuk Takımlarının Tasarımı Nasıldır?

Koçtaş Koltuk Takımlarının Dekorasyonu Nasıldır?

Koçtaş koltuk takımları, bir arada kullanılmak üzere tasarlanmış kanepe, ikili koltuk ve sandalye kombindir. Oturma düzeni, odanın iyi bir görünümünü verecek şekilde düzenlenmeli ve her duruma uyacak şekilde düzenlenmelidir. Her evin önemli bir parçası haline gelen koltuk takımı, aileler tarafından misafir ağırlamak ya da yoğun bir günün ardından dinlenmek için kullanılıyor. Koçtaş koltuk takımı incelemeleri söz konusu olduğu zaman üst düzede bir dekorasyon etkisi karşımıza çıkar.

Koçtaş koltuk takımları, tercihlerinize ve bütçenize bağlı olarak çeşitli tasarım ve boyutlarda gelir. Bir büyük kanepeden veya birkaç küçük kanepeden oluşabilirler. Koltuk takımınıza mükemmel bir görünüm kazandırmak için farklı kırlent ve sırtlık çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu takımların konfor özellikleri, evde veya işte uzun saatler boyunca otururken maksimum konfor sağlayan yumuşak yastıklar, kalın minderler, kalın minderler ve sırtlıklardır. Dolayısıyla bu tarz takımlar, yaşam alanlarına hemen her zaman pozitif yönde bir katkı katarlar!

Koçtaş Koltuk Takımı İncelemelerinde Öneriler

Ev dekorasyonu, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenin ve rahatınızı sağlamanın önemli bir parçasıdır. Mobilyalar da bu dekorasyonun temel taşlarıdır. Mobilyalar uzun ömürlü olmalıdır. Ürünlerin malzeme kalitesi, işçilik ve dayanıklılığı incelemeler yaparken dikkat etmeniz gereken en temel faktördür. Kelebek Mobilya’nın tasarım anlayışı da önemlidir. Mobilyaların evinizin tarzına uygun olması, estetik açıdan hoş bir görünüm sunması önemlidir.

Mobilyalar sadece güzel değil, aynı zamanda fonksiyonel olmalıdır. Kullanım kolaylığı ve depolama alanları gibi pratik detayları değerlendirin. Kelebek Mobilya ürünleri hakkında kullanıcı yorumlarını okuyun. Gerçek kullanıcı deneyimleri, ürünler hakkında daha gerçekçi bir fikir edinmenizi sağlar. Ürünlerin garanti süresi ve satış sonrası hizmetleri de önemlidir. Herhangi bir problem durumunda kolayca çözüm alabileceğinizden emin olun.

Koçtaş Koltuk Takımlarının Güncel Fiyatları
Koçtaş Koltuk Takımlarının Güncel Fiyatları

Koçtaş Koltuk Takımlarının Güncel Fiyatları

Yeni trend Koçtaş koltuk takımlarının çoğu, koltukların altında, herhangi bir kişisel eşyayı yere yığılmaması için saklayabileceğiniz saklama alanı ile birlikte tasarlanır. Bu boşlukları, kışın veya yazın ihtiyaç duyduğunuzda ekstra yastık veya battaniye koymak için de kullanabilirsiniz, böylece evinizin başka bir yerinde kaybolmazlar. Koçtaş koltuk takımlarının fiyatları farklı kriterlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Koçtaş koltuk takımları, herhangi bir eve eklemek için harika bir mobilya parçasıdır. Ayrı ayrı veya birlikte satın alınabilen bir koltuk ve bir iki kişilik koltuk ile birlikte karşımıza çıkar.

YouTube video

Koçtaş koltuk takımı incelemeleri konusu gündeme geldiği zaman, ahşap çerçevelerden yapılmış seçenekler karşımıza çıkar. Ayrıca maksimum konfor için yüksek yoğunluklu sünger minderlere sahip modeller karşımıza çıkar.  Bu tarz takımlarda kullanılan minderler, temizlenmesi ve bakımı kolay kumaşla kaplanmıştır. Koltuk takımı ayrıca kolay temizlik için çıkarılabilir bir kapağa sahiptir. Koçtaş koltuk takımı modellerine dair kapsamlı bir araştırma yaptığımız zaman aşağıdaki fiyat seçenekleri karşımıza çıkar;

Model Fiyat
Eviana Flavia Köşe Takımı Puflu Gri 5.049 TL
Tera Koltuk Dizayn 3’lü Kanepe Trd 100 Koyu Gri 12.839 TL
Evdebiz Fly Yataklı Sol L Koltuk Gri 8.429 TL
Eviana Flavia Köşe Takımı Koyu Gri 4.579 TL
Ova Yataklı Köşe Koltuk Siyah 8.259 TL
Ova Yataklı Köşe Koltuk Turkuaz 7.369 TL
Evdebiz Ardosa Üçlü Koltuk Turkuaz 6.719 TL
Evdebiz Franz Serisi Üçlü Koltuk Gri 6.189 TL
Evdebiz Franz Serisi Köşe Koltuk Gri Sağ 9.539 TL
Evdebiz Bella Soft Üçlü Koltuk Krem 4.629 TL

Koltuk takımı kırmızı, mavi, yeşil, taba ve siyah olmak üzere birçok renk seçeneğine sahiptir. Koltuk takımının birçok farklı boyut seçeneği de vardır. Böylece alanınıza mükemmel şekilde uyan birini bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.