Ev Dekorasyon Blogu

Portmanto Modelleri İstikbal

0

Portmanto modelleri İstikbal gibi mobilya markaları açısından iddialı tasarımlar arasında yer alır. Bu tarz mobilyalar yaşam alanlarına pozitif yönde katkı sunan yeni nesil mobilyalardır İşlevselliğiyle dikkat çekici bir etkiye sahip olan bu mobilyalar yaşam alanlarına kendine özgü bir atmosfer katmak konusunda da etkilidir. Portmanto, duvara veya bağımsız olarak monte edilebilen bir giysi saklama türüdür. Palto, şapka ve diğer giysilerin yanı sıra şemsiye ve diğer aksesuarların saklanması için kullanılabilir. Portmanto modelleri İstikbal tasarımları her zaman talep gören mobilyalardır.

Portmantolar çok çeşitli şekil ve stillerde gelir. En yaygın biçimler, giyim eşyalarını asmak için kancalı duvara monte raflardır. Serbest duran raflar tipik olarak palto, şapka ve şemsiye gibi eşyaları asmak için iki veya daha fazla seviyeye sahip bir tabandan oluşur. Bazı ayaklı modellerde, anahtar veya cüzdan gibi küçük eşyaların saklanması için raflar da bulunur. Yeni trend tasarımlar karşımıza çıktığı zaman yaşam alanlarına tam olarak fark katma kabiliyetine sahip tasarımlardan söz edebiliyoruz.

Portmanto Modelleri İstikbal
Portmanto Modelleri İstikbal

Portmanto Modelleri İstikbal Tasarımları

Portmantolar, mont, ceket ve şapka gibi giyim eşyalarını açıkta bırakıldıklarında kırışmamaları için düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. Ayrıca şemsiyeleri saklamak için de kullanılabilirler, böylece evinizin etrafında kirlenmezler veya güneş ışığına maruz kalma nedeniyle zarar görmezler. Bazı modellerde anahtarlar, cüzdanlar ve günlük olarak hızla erişmeniz gereken diğer öğeler gibi küçük aksesuarları asmanıza olanak tanıyan kancalar bulunur. Portmanto modelleri İstikbal seçenekleri arasından bir tercihte bulunurken detaylı bir araştırma yapmanızı her zaman öneriyoruz.

Piyasada birçok çeşit İstikbal portmanto modelleri bulunmaktadır. Bazıları çok basitken bazıları daha şık bir görselliğe sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı portmanto türleri söz konusu olduğu zaman İstikbal alternatif seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeker. Zira bu markaya ait çok sayıda farklı özelliğe sahip olan portmantodan rahatlıkla söz edebiliriz. Portmanto modelleri İstikbal fiyatları gündeme geldiği zaman aşağıdaki seçeneklerden söz edebiliyoruz;

Model Adı Fiyatları
Vista Portmanto Dolap Portmanto 6.960 TL
Vista Askılık Portmanto 6.240 TL
Lena Portmanto Portmanto 10.550 TL
Vista Portmanto Takımı 13.200 TL
Elizya Portmanto Portmanto 10.453 TL
Portmanto Modelleri İstikbal Tasarımları
Portmanto Modelleri İstikbal Tasarımları

En Yeni İstikbal Portmanto Modelleri

En yeni portmanto modelleri, kolayca monte edilip demonte edilebilmeleri nedeniyle en popüler portmanto türleridir. Ayrıca kullanılmadıklarında kolayca taşınabilirler ve saklanabilirler. Modüler portmantolar, bir raydan sarkan ve farklı boyut, şekil ve renklere sahip kancalarla birlikte gelir. Merdiven tarzı, endüstriyel veya modern tarzlar gibi birçok farklı varyasyon ve stilde modüler portmantolar da bulabilirsiniz. Portmanto modelleri İstikbal seçenekler hemen her zaman dikkat çekici bir etkiye sahiptir.

Yeni nesil tasarımlarla desteklenen İstikbal portmantolar genellikle metalden veya çelik veya alüminyum gibi diğer sert malzemelerden yapılır. Mont ve aksesuarların zeminde veya diğer yüzeylerde fazla yer kaplamadan kolayca saklanması için duvarlara monte edilirler. Duvara monte edilen bu modeller, eşyalarınızı tozdan ve kirden uzakta güvenle saklayabileceğiniz kanca ve raf gibi birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu tarz ürünler hemen her zaman dikkat çekici bir yapıya sahip olmuştur.

En Yeni İstikbal Portmanto Modelleri
En Yeni İstikbal Portmanto Modelleri

Yeni Trend İstikbal Portmanto Modelleri

Portmanto modelleri farklı malzeme ve tasarımlardan oluşmaktadır. Giysiler ve diğer aksesuarlar için saklama alanı olarak kullanılabilirler. Portmanto modelleri farklı boyutlarda, şekillerde ve renklerde mevcuttur. İhtiyaç ve tercihlerinize göre bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Portmantolar, palto veya şapka asmak için kancalar, ayakkabı koymak için raflar, anahtar veya cüzdan gibi daha küçük eşyaları saklamak için çekmeceler gibi farklı özelliklere sahiptir.

Portmantolar her evin olmazsa olmazıdır çünkü kıyafetlerimizi tek bir yerde düzenli tutmamıza yardımcı olurlar, böylece evin her yerine dağılarak kolayca kirlenmelerine neden olmazlar. Bu raflar, evin her yerinde aramamıza gerek kalmadan, ihtiyacımız olduğunda kıyafetlerimize erişmemizi kolaylaştırıyor. Küçük bir daireniz varsa veya hatta büyük bir eviniz varsa, ihtiyacınız olduğunda kıyafetlerinizi aramakla uğraşmak zorunda kalmamak için bu raflardan bir tane mutlaka edinmelisiniz.

İstikbal Portmanto Modellerinin Özellikleri
İstikbal Portmanto Modellerinin Özellikleri

İstikbal Portmanto Modellerinin Özellikleri

Özellikle İstikbal portmanto ararken, göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey vardır. Bu hususlardan biri de portmanto modeli ve tarzıdır. Evinizin dekoruna uyan ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulmak isteyeceksiniz. Piyasada birçok farklı türde portmanto vardır. Ancak hepsi hemen hemen aynı şeyi yapar – palto, şapka, şemsiye ve diğer eşyaları asmak için bir yer sağlarlar.

Bazı insanlar, evlerinin dekoruna daha iyi uyum sağlaması için ahşap veya metalden yapılmış bir portmanto almayı tercih eder. Diğerleri, cam veya metalden yapılmış olanlar gibi daha modern görünümlü bir tasarımı tercih eder. Bir portmanto seçerken en önemli husus, evinizde saklama için ne kadar alana sahip olduğunuzdur. Portmanto modelleri İstikbal seçenekleri tam da bu noktada geniş bir ürün yelpazesinden oluştuğu için tam da size uygun olan bir modeli pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Portmanto Modelleri İstikbal Seçenekler Neler?

İstikbal, kaliteli ve şık mobilya tasarımlarıyla bilinen bir Türk markasıdır. Portmanto seçenekleri, zarif detayları ve dayanıklı malzemeleriyle dikkat çeker. Modern ve şık tasarımıyla Berg portmanto, genellikle yüksek parlaklıkta yüzeylere sahiptir. Aynalı detaylarıyla mekâna ferahlık katar. İşlevselliği ve estetiği bir araya getiren New York portmanto, genellikle geniş bir depolama alanına sahiptir. Farklı renk ve kaplama seçenekleriyle kişisel tarza uygun bir seçenek sunar.

YouTube video

Sınırlı alanınız varsa, ihtiyaç duyulana kadar bir masanın veya bankın altına saklanabilecek küçük bir şey almak en iyisidir. Ancak, evinizde gereğinden fazla yer varsa, o zaman biraz yer kaplayan ama aynı zamanda harika görünen büyük ahşaplardan birini almayı düşünmeye değer olabilir. Portmanto modelleri İstikbal seçeneklerini değerlendirirken farklı dinamikleri dikkate almak harika bir görselliğe ev sahipliği yapmak anlamına gelir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.