Ev Dekorasyon Blogu

Kelebek Yemek Odası İncelemeleri

0

Kelebek yemek odası incelemeleri hemen her zaman merak ediliyor. Çünkü Kelebek mobilya tam olarak beklentinizi karşılayan yemek odalarının adresi konumunda yer alıyor. Özellikle son zamanlarda üretim teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak Kelebek mobilyanın da çok daha etkili ürünlerin merkezinde yer aldığı biliniyor. Üstelik bu mobilya markası geniş kapsamlı bir ürün yelpazesinin merkezinde yer aldığı biliniyor. Kelebek yemek odası incelemeleri yazımızda bu konuya değinerek detaylı bilgileri sizlerle paylaştık! İşte ayrıntılar!

Yemek odaları tüm şekil ve boyutlarda tasarlanırlar. Ancak çoğu yemek odasında ortak olan bazı özellikler vardır. Masalar yemek odalarının en kritik parçalarıdır. Bu, insanların oturup birlikte yemek yemesine izin verdiği için herhangi bir yemek odasının en önemli özelliğidir. Sandalyeler, insanların masada yemek yerken üzerlerine oturmasını sağlar. Bu nedenle bir yemek odası için sandalyeler çok önemlidir. İnsanların oturacakları bir yer yoksa masaya sahip olmanın bir anlamı yoktur. Raflar tabak, bardak veya çatal-bıçak gibi eşyaları saklamak için harikadır. Ayrıca çiçekler veya mumlar gibi süslemeler için ekstra alan sağlarlar. Böylece dekorasyon konusunda iddialı bir ortama sahip olursunuz.

Kelebek Yemek Odası İncelemeleri
Kelebek Yemek Odası İncelemeleri

Kelebek Yemek Odası İncelemeleri Nasıldır?

Kelebek yemek odaları; misafirleri ağırlayabileceğiniz ve akşam yemeğinde sohbet edebileceğiniz bir yer sağlar. Genellikle evin ana odası olarak kullanılır ya da geniş bir aileniz varsa misafirleri ağırlamak için kullanılabilir. Birbirinden farklı stil, renk ve tasarım seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek zevkinize uygun bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Unutmamak gerekir ki yemek odası evde önemli bir alandır. Dinlenebileceğiniz, yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz ve misafir ağırlayabileceğiniz bir yerdir. Yemek odası tasarım özellikleri, yaşam tarzınızı ve kişisel zevkinizi yansıtmalıdır.

Kelebek yemek odası, aile üyelerinin ve misafirlerin yemek yemek için bir araya geldiği yerdir. Bu nedenle yemek odanızın güzel bir şekilde dekore edilmiş, konforlu ve işlevsel olması önemlidir. Yemek odası iyi aydınlatılmalıdır. Yemek odanızda kalabalık bir toplantı yapıyorsanız tepe lambaları veya masa lambaları kullanabilirsiniz. Ayrıca aydınlatmanın misafirlerinizin yüzünü okşadığından ve kendilerini rahat hissetmelerini sağladığından emin olmalısınız. Böylece yemek odası dekorasyonu konusunda son derece iddialı bir çalışmaya imza atabilirsiniz. Bunun için Kelebek yemek odası incelemeleri sayesinde özgün fikirler edinebilirsiniz.

Kelebek Yemek Odası İncelemeleri Nasıldır?
Kelebek Yemek Odası İncelemeleri Nasıldır?

Kelebek Yemek Odası Modelleri Nelerdir?

Kelebek yemek odaları genellikle geniş ve havadardır, bu nedenle büyük insan gruplarını rahatça ağırlayabilirler. Yemek odanızı aynı anda birçok kişinin sürekli kullanımına dayanabilecek kadar şık ve sağlam mobilyalarla dekore etmelisiniz. Aşağıda sıraladığımız Kelebek yemek odası mobilyaları tam da aradığınız etkiyi ortaya koymanızı mümkün kılan yemek odalarına sahip olmanızı mümkün kılar;

 • Giona Yemek Odası
 • Lidya Yemek Odası
 • Martha Yemek Odası
 • Cara Yemek Odası Takımı
 • Piena Yemek Odası Takımı
 • Viena Yemek Odası Takımı
 • Lionel Yemek Odası Takımı
 • Nordic Yemek Odası Takımı
 • Redoro Yemek Odası Takımı
 • Welmont Yemek Odası Takımı

Kelebek yemek odalarının çoğu, sağlam ahşap masalar, banklar veya sandalyeler gibi geleneksel unsurların yanı sıra metal sandalyeler ve masa lambaları veya avizeler için metal çerçeveler gibi çağdaş vurguların bir kombinine sahiptir. Klasik tasarımı tercih ediyorsanız, koyu renkli ahşap mobilyalara sadık kalın, daha modern bir şey istiyorsanız cam yerine metal sandalyeler veya masa lambaları için metal çerçeveler tercih etmenizde fayda vardır.

Kelebek Yemek Odası Seçerken Dikkat Edilecekler
Kelebek Yemek Odası Seçerken Dikkat Edilecekler

Kelebek Yemek Odası Seçerken Dikkat Edilecekler

Yemek odanızı tasarlarken göz önünde bulundurmanız gerekenler mevcuttur. Yemek odaları evinizin en önemli odalarından biridir. Aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir yer burası. Yemek odanızı daha özel hale getirmek istiyorsanız, nasıl dekore edeceğinizi bilmelisiniz. Aşağıda sıraladığımız kriterler iyi bir yemek odası tercih etmenizi mümkün kılar;

 • Renk uyumuna dikkat edin
 • Mobilyanın kalitesine dikkat edin
 • Aydınlatma konusunu es geçmeyin

Renk uyumuna dikkat edin

Kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtan ve birbirini tamamlayan renkleri seçmelisiniz. Örneğin, parlak renkleri seviyorsanız, duvarlarınız ve mobilya döşemeleriniz için parlak renkler kullanmanızda fayda vardır.

Mobilyanın kalitesine dikkat edin

Yemek odanızın boyutuna ve farklı durumlarda oturması beklenen kişi sayısına en uygun mobilyaları seçmelisiniz. Yeterli alanınız varsa, birbirinden uzakta yaşayan arkadaşlar veya aile üyeleri ile özel akşam yemeklerinde daha fazla kişinin rahatça oturabilmesi için tabure gibi ek oturma düzenlemeleri tercih etmenizde fayda vardır.

YouTube video

Aydınlatma konusunu es geçmeyin

Yemek yerken veya odada misafirleri ağırlarken gözleri çok fazla yormaması için doğrudan aydınlatma yerine dolaylı aydınlatma kullanmayı düşünmelisiniz. Böylece tam da istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz.

Kelebek Yemek Odası İncelemelerinde Dikkat Edilecekler

Evimizdeki mobilyalar, yaşam alanlarımızı şekillendiren ve tarzımızı yansıtan önemli unsurlardır. Kelebek Mobilya, şıklığı ve kaliteyi bir araya getiren ürünleriyle dikkat çeken bir marka olarak öne çıkmaktadır. Ancak mobilya seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Mobilyaların uzun ömürlü olması önemlidir. Ürünleri incelemeye başlarken malzeme kalitesine ve üretim detaylarına dikkat etmek, mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca kullanılabilir olmasını sağlar. Oturma grupları veya yatak odası takımları gibi mobilyaların konforlu olması yaşam kalitesini artırır. Ürünleri denemek ve rahatlığını test etmek, satın alma kararınızı şekillendirebilir.

Kelebek Mobilya’nın en belirgin özelliklerinden biri şık ve estetik tasarımlarıdır. Ancak her tasarım her mekânda iyi görünmeyebilir. Mobilyaların mevcut dekorasyonunuzla uyumlu olup olmadığını değerlendirmek önemlidir. Özellikle küçük yaşam alanları için mobilyaların fonksiyonelliği büyük önem taşır. Depolama alanları, açılır-kapanır mekanizmalar gibi pratik özellikler, kullanım kolaylığı sağlar.

Kelebek Yemek Odalarının Fiyatları Ne Kadar?
Kelebek Yemek Odalarının Fiyatları Ne Kadar?

Kelebek Yemek Odalarının Fiyatları Ne Kadar?

Yemek odanızı güzelleştirmek için yapabileceğiniz birçok şey vardır. Bu amaçla farklı renk, desen ve stilleri kullanabilirsiniz. Kelebek yemek odası incelemeleri tam da bu noktada işinize çok yarayacaktır. Hatta bu sayede kapsamlı bir şekilde fiyat araştırması da yapabilirsiniz. Mesela günümüz koşullarında Kelebek yemek odaları fiyatları söz konusu olduğu zaman karşımıza listede yer alan fiyatlar çıkar;

Model Fiyat
Viena Yemek Odası Takımı 11.849 TL
Redoro Yemek Odası Takımı 12.001 TL
Lionel Yemek Odası Takımı 12.056 TL
Piena Yemek Odası Takımı 16.555 TL
Welmont Yemek Odası Takımı 16.88 TL
Martha Yemek Odası 17.321 TL
Lidya Yemek Odası 18.054 TL
Cara Yemek Odası Takımı 18.621 TL
Giona Yemek Odası 19.204 TL
Nordic Yemek Odası Takımı 20.409 TL
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.