Ev Dekorasyon Blogu

İstikbal Yatak Odası Modelleri En Yeni Trendler!

0

İstikbal yatak odası modelleri hem şık hem de işlevsel ürünler olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Son zamanlarda yatak odası mobilya modelleri gündeme geldiği zaman İstikbal; en popüler seçenekler arasında yer almayı başarmış bir marka olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bu durum karşımıza geniş bir ürün yelpazesinin çıkmasını da mümkün kılmaktadır. İstikbal yatak odası modelleri farklı alternatif seçeneklerinden oluştuğu için her zaman tam da beklentinize uygun tasarımların adresi konumunda yer almaktadır.

Ülkemizde mobilya üreticisi dediğimiz zaman akla gelen ilk isimlerden birisi olan İstikbal yatak odası takımı almak isteyenlerin de mutlaka bakması gereken markalardan birisidir. Birbirinden şık yatak odası takımları olan marka sene içinde birçok kere de kampanya yapmaktadır. Bu sayede İstikbal ürünlerini sevenler uygun fiyatlı olarak alışveriş yapabilmektedir. Bu nedenle mutlaka markanın yeni çıkardığı ürünlere göz gezdirmenizi öneririz.

İstikbal Yatak Odası Modelleri En Yeni Trendler!
İstikbal Yatak Odası Modelleri En Yeni Trendler!

Sizde bütün evinizi baştan aşağı yenileme hissi uyandıracak kadar etkileyici ürünleri olan markanın genelde modern takımlar ürettiğini söyleyebiliriz. Eğer şık ve günümüz çizgilerini yakalamış tasarımlar isterseniz marka size hitap edecektir. Ürünlerinde kullandıkları renkler genelde sadedir. Bu nedenle herkes evine uyum sağlayacak bir yatak odası takımını rahatlıkla bulabilmektedir. Ayrıca ürünlerinin çeşitleri de oldukça fazladır.

İstikbal Gardırop Modelleri

Yatak odalarının bir düzene sahip olması için doğru seçilmiş bir gardırop bulunması şarttır. Yeterince çekmecesi ve rafı bulunan ve fonksiyonel olmasına özen gösterilmiş bir ürün işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bunun yanında ürünün dış görünüşünün de şık ve zarif olması yatak odanızın albenisini yükseltecektir. Seçiminizi yaparken mutlaka ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanız gereklidir. Eğer ceketlerin, pantolonların, elbiselerin yoğun olduğu bir giyim tarsınız varsa askı alanı geniş bir ürün seçmeniz gerekir.

İstikbal Gardırop Modelleri
İstikbal Gardırop Modelleri

Bluzlar, t-shirtler, kazaklar yoğunsa da rafları fazla olan bir dolap daha çok işinize yarayacaktır. Bunun yanında odanızın ölçülerini de hesaba katmanız doğru dolabı seçmenizde yararlı olacaktır. İstikbalde farklı genişlikte birçok model bulunmaktadır. Bunların arasında gardırobunuzu koyabileceğiniz duvara göre seçim yapabilirsiniz. Yine ilerde başka noktalarda değerlendirmek isterseniz modeller arasında sade olanları seçebilirsiniz.

İstikbal markasının beyaz gibi sade renkli modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yaparsanız çok daha uyumlu bir gardırop seçmiş olursunuz. Yine markanın ahşap desenli modelleri de birçok mobilyayla kombin yapmak için oldukça uygundur. Canlı ve dinamik bir oda isterseniz markanın bunun içinde çıkardığı birçok gardırop modeli bulunmaktadır. Mavi ve antrasit tonlara sahip modeller odanıza huzur ve ahenk katacaktır.

2023 İstikbal Yatak Odası Modelleri
2023 İstikbal Yatak Odası Modelleri

2023 İstikbal Yatak Odası Modelleri

İstikbal modellerine baktığımızda Talia modelinin oldukça sevilen tasarımlardan biri olduğunu görebiliyoruz. Modeli ahşap ağırlıklı olduğundan doğal bir görünüm sevenleri oldukça memnun edecektir. İsterseniz yeşilliklerle dekore ederek odanızda bahar havası estirebilirsiniz. Model aynı zamanda oldukça sade ve iddialı desek abartmış olmayız. Yenilikçi modelleri sevenlere bu modeli tavsiye edebiliriz.

2023 İstikbal yatak odası modelleri arasından bir tercihte bulunurken; kendi dekorasyon durumunuzu göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Böylece tam olarak kendi yaşam alanınıza uyumlu bir şekilde bu tarz tasarımları hayata geçirebilirsiniz. Üstelik son zamanlarda tasarımı yapılan yatak odalarının; hem işlevsel hem de şık hem de uzun ömürlü oldukları bilinmektedir.

Yine modern çizgilere sahip tasarımlar arasında öne çıkan İstikbal modellerinden birisi de Mary yatak odasıdır. Ahşap desenlere sahip bu model siyah detaylarla hareketlendirilmiştir. Gardırobu modelin en dikkat çekici yanıdır. Köşeli dizaynı yeterince yeri olmayanların gardırobunu iki ayrı duvara yaymasına yardım olacaktır. Kapakları transparan ve içinde led aydınlatmalar bulunmaktadır. Yatak başı ise süet ve dolguludur.

Son olarak yatak odası almak isteyenlere mutlaka bakmalarını tavsiye edeceğimiz modellerden birisi Retro yatak odası modelidir. Adından da anlaşılabileceği gibi geçmişe atıflar yapan model modern çizgilerle harmanlanmıştır. Ahşap detayların bulunmasının yanında yatak başında da antrasit rengi kullanılmıştır. Beyaz, antrasit ve ahşabın bir arada kullanılmasıyla ortaya ilgi çekici bir tasarım çıkmıştır. İstikbal yatak odası modelleri tercihlerinde bu tarz tasarımların özelliklerine dikkat etmek gerekmektedir.

2023 İstikbal Yatak Odası Modelleri
2023 İstikbal Yatak Odası Modelleri Nasıldır?

İstikbal Yatak Odasının Özellikleri

İstikbal yatak odası takımlarında birçok ilgi çekici özellik bulunmaktadır. Öncelikle mobilyalar oldukça dayanıklıdır. Kaç kere taşınırsa taşınsın, ne kadar sökülürse sökülsün yine size sorunsuzca hizmet etmeye devam edecektir. Kaliteli malzeme kullanılmıştır. Ürünler kolayca zarar görmez; garantilidir. Eğer bir yedek parçaya ihtiyaç duyarsanız ülkenin her yanında bayisini bulup tamir ettirebilirsiniz. İstikbal yatak odası modelleri her zaman Stil sahibidir. Aldığınız ürünler görüntüsüyle hem sizi mutlu edecek hem de yakınlarınız tarafından ilgi çekici bulunacaktır.

İstikbal yatak odası modelleri arasında sade ürünlerin yanında canlı renklere sahip birçok üründe bulunur. Eğer içinizi açacak ya da size huzuru hissettirecek ürünler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Daha doğal malzemelerden ürünler yapılmaktadır. Tasarımlarına eşsiz demek abartı olmaz. Çağı yakalayan, farklı mobilyalara sahip bir markadır. Geniş ürün yelpazesine sahip, sürgülü, menteşeli, çok kapılı, az kapılı birçok model bulunmaktadır.

Ürünleri oldukça fonksiyonel, odanızı kolayca toparlamanıza yardımcı olacaktır. Köklü bir firma, yıllardır üretim yaptığından dolayı en doğru çözümleri size sunabilir. İstikbal yatak odası modelleri söz konusu olduğu zaman karşımıza tam anlamıyla geniş bir ürün yelpazesi çıkmaktadır. Bundan dolayıdır ki bu tarz bir yatak odasına sahip olmak; beraberinde çok önemli kazanımları getirmektedir.

Istikbal mobilya sunta mı mdf mi?

İstikbal mobilya, hem sunta hem de MDF malzemesini kullanmaktadır. Uygun fiyatlı mobilya serilerinde genellikle sunta tercih edilirken, daha yüksek kalitede ve dayanıklılıkta mobilya serilerinde MDF tercih edilir. Özellikle MDF, yüksek kalite ve dayanıklılığı sayesinde daha uzun ömürlü bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sunta ve MDF arasında tercih yaparken, bütçeniz, kullanım amacınız ve beklentileriniz önemli bir rol oynamaktadır. Eğer sınırlı bir bütçeniz varsa ve mobilyaları sık sık değiştirme düşünceniz yoksa, uygun fiyatlı sunta mobilyalar sizin için uygun olabilir. Ancak, mobilyalarınızın daha uzun ömürlü olmasını ve düzgün bir yüzeye sahip olmasını istiyorsanız, MDF mobilyalara yönelebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.