Ev Dekorasyon Blogu

Enza home Koltuk Takımı İncelemeleri

0

Enza home koltuk takımı incelemeleri sayesinde tam olarak beklentinizi karşılayan bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Yaşam alanınız için koltuk takımı alırken pek çok farklı kriteri dikkate alıyor olmanızı hemen her zaman tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sayede tam olarak beklentinizi karşılayan ve göze hoş gelen bir dekorasyona yaşam alanınızda gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Enza home mobilya incelemeleri konusunu dikkatli bir şekilde araştırdığımız zaman karşımıza birbirinden farklı ürün yelpazesi çıkmaktadır.

Koltuk takımı, genellikle bir oturma odası oluşturmak için kullanılan bir mobilya grubudur. Bu koltuklar genellikle ahşap veya metalden yapılır. Ancak farklı malzemelerden de yapılabilir. Özellikle son zamanlarda kumaş ve süngerden yapılan koltuk takımları da bulunmaktadır. Bu tarz mobilyaların asıl amacı otururken rahatlık sağlamaktır. Özellikle son zamanlarda tasarımı yapılan koltuk takımlarının hemen her zaman popüler bir seçenekten oluştuğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Tam da bu kapsamda son zamanlarda farklı tasarım özelliklerine sahip olan koltuk takımları hemen her zaman tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor.

Enza home Koltuk Takımı İncelemeleri
Enza home Koltuk Takımı İncelemeleri

Güncel Enza home Koltuk Takımı İncelemeleri

Bugün piyasada çok fazla tasarım ve stil vardır. Salon dekorunuza veya kişisel zevkinize ve tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Bir koltuk takımı satın almak istiyorsanız, hangi özelliklere sahip olduğunu bilmelisiniz, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun koltuk takımı hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz. Enza home koltuk takımı incelemeleri hakkında detaylı bir araştırma yapıyor olmak beraberinde önemli kazanımları getiriyor. Aşağıda sıraladığımız özellikler koltuk takımlarının tasarımları hakkında bilgi vericidir;

 • Boyut
 • Koltuk sayısı
 • Tasarım özellikleri
 • Kullanılan malzeme

Koltuk sayısı; koltuk takımına kaç kişinin rahatça oturabileceğini ifade eder. Boyut, koltuk takımının ne kadar büyük veya küçük olduğunu ifade etmektedir. Koltuk takımı yapımında kullanılan malzeme de dikkat edilmesi gereken bir özellik olarak karşımıza çıkar. Enza Home koltuk takımı yapımında kullanılan ahşap, metal gibi farklı malzemeler vardır. Bugün piyasada geleneksel, modern, çağdaş ve hatta country tarzı gibi çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. Enza home koltuk takımı incelemeleri konusuna baktığımız zaman aşağıdaki model seçenekleri çıkar;

 • ALTO Koltuk Takımı (3+1)
 • SONA Koltuk Takımı (3+1)
 • FABIA Koltuk Takımı (3+1)
 • FIORE Koltuk Takımı (3+1)
 • DORIAN Koltuk Takımı (3+1)
 • ASTERA Koltuk Takımı (3+1)
 • NETHA Koltuk Takımı (3+1)
 • MELBOURNE Koltuk Takımı (3+1)
Güncel Enza home Koltuk Takımı İncelemeleri
Güncel Enza home Koltuk Takımı İncelemeleri

Enza home Koltuk Takımı Konfor Özellikleri

Bir koltuk takımı, birbiriyle uyumlu olarak tasarlanmış bir kanepe ve sandalye grubudur. Genellikle eşleşen yastıklar, örtüler ve diğer aksesuarlarla birlikte gelirler. Koltuk takımları birçok farklı malzemeden yapılabilmektedir. En yaygın olarak, deri veya kumaştan yapılırlar. Deri, kumaştan daha dayanıklıdır ancak daha pahalı olabilir. Burada mutlaka kapsamlı bir fiyat araştırması yapıyor olmak hemen her zaman tavsiye edilmektedir.

Enza homekoltuk takımı, evinizin dekoruna uygun farklı renk şemalarına da sahip olabilir. Bu kanepelerdeki tasarımlar da gitmek istediğiniz stile bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bazılarının klasik, bazılarının ise modern veya çağdaş tarzda olduğunu göreceksiniz. Bundan dolayıdır ki söz konusu koltuk takımının hemen her zaman dikkat çekici bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Enza home Koltuk Takımı Konfor Özellikleri
Enza home Koltuk Takımı Konfor Özellikleri

Enza home Koltuk Takımının Dekorasyonu

Koltuk takımı evinizde olması gereken bir eşyadır. Oturma odanızda olması gereken vazgeçilmez bir mobilyadır. Oturma odanızın ana cazibe merkezi olarak kabul edilebilir ve aynı zamanda rahatlamak için de kullanılır. Koltuk takımları birçok tasarım, boyut ve renkte karşımıza çıkarlar. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Birçok koltuk takımını Enza home mağazalarında bulabilirsiniz. Bazı şirketler ısmarlama koltuk takımları sunar. Ancak onu inşa etmek ve size göndermek için gereken ekstra çalışma nedeniyle normal koltuk takımlarından daha pahalıya mal olurlar.

Koltuk takımı alırken aramanız gereken bazı özellikler vardır. Koltuk takımının ölçüleri odanızın ölçüsü ile uyumlu olmalıdır ki odanızdaki diğer eşyalardan çok fazla ya da çok az çıkıntı yapmasınız. Koltuk takımı yapımında kullanılan malzeme kaliteli bir malzeme olmalıdır. Deri, yüksek yoğunluklu sünger ve hatta ahşap gibi konulara dikkat etmelisiniz.  Bir koltuk takımının rengi odanızdaki diğer eşyalarla uyumlu olmalıdır ki göze hoş görünmeden birbirine uyum sağlamalıdır.  Kaliteli bir koltuk takımının her iki tarafında da kolçak bulunur. Enza home koltuk takımı incelemeleri hemen her zaman dikkat çekici bir etkiye sahiptir.

Enza home Koltuk Takımı İncelemelerinde Popüler Seçenekler

Salonlar, misafirlerin ağırladığımız, ailemizle vakit geçirdiğimiz önemli alanlardır. Enza Home’un koltuk takımları, konforlu ve şık tasarımlarıyla dikkat çeker. Enza Home’un modüler koltuk takımları, farklı parçaların bir araya gelerek istenilen şekilde düzenlenebildiği tasarımlardır. Bu sayede mekâna özgü çözümler elde etmek mümkündür.

Büyük salonlarda veya geniş aileler için köşe koltuk takımları ideal bir seçenektir. Geniş oturma alanı sunarken, köşe düzeni mekânın kullanımını optimize edebilir. Sadelikten hoşlananlar için Enza Home’un minimalist tasarımlı koltuk takımları bulunmaktadır. Temiz çizgiler ve nötr renklerle modern bir atmosfer yaratılabilir.

Enza home Koltuk Takımı Fiyatları Ne Kadar?
Enza home Koltuk Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Enza home Koltuk Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Enza home koltuk takımları aynı anda birden fazla kişi tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca kullanıcıya rahatlık ve rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır. Birbirinden farklı modellerde koltuk takımları arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Koltuk takımınız için ihtiyaçlarınıza göre birçok farklı stil ve tasarım arasından seçim yapabilirsiniz.

Koltuk takımı hakkında bilmeniz gereken en önemli şey özellikleridir. Bir koltuk takımının özellikleri, onun nasıl bir mobilya olduğunu ve ne tür bir amaca hizmet ettiğini belirleyecektir. Örneğin, eviniz için bir koltuk takımı istiyorsanız, tüm aile üyelerinizin veya misafirlerinizin üzerinde rahatça oturabileceği kadar yer olduğundan emin olmanız gerekir.

YouTube video

Şayet ticari amaçlı bir koltuk takımı istiyorsanız, bu mobilya parçasını yerleştirmek istediğiniz odanın ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak, birçok kişi için yeterli oturma alanının yanı sıra masa, sandalye vb. diğer olanaklara sahip olduğundan emin olmanız gerekir.  Enza home koltuk takımı incelemeleri hakkında bir araştırma yaptığımız zaman aşağıdaki fiyat seçenekleri karşımıza çıkar;

Model Fiyat
NETHA Koltuk Takımı (3+1) 25.420,00 TL
SONA Koltuk Takımı (3+1) 9.663,17 TL
ASTERA Koltuk Takımı (3+1) 8.290,00 TL
ALTO Koltuk Takımı (3+1) 15.142,45 TL
MELBOURNE Koltuk Takımı (3+1) 36.045,00 TL
FABIA Koltuk Takımı (3+1) 13.053,45 TL
FIORE Koltuk Takımı (3+1) 13.719,95 TL
DORIAN Koltuk Takımı (3+1) 29.990,00 TL
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.