Ev Dekorasyon Blogu

Beyaz Eşya Düğün Paketi

0

Beyaz eşya düğün paketi 2023 yılında da en çok talep görecek konsept olacağa benziyor. Bu yazımızda beyaz eşya düğün paketlerine dair kapsamlı bilgilere yer verdik. Evlenecek olanlara özel ipuçlarının da bulunduğu bu yazımızın işinize çok yarayacağını umuyoruz. İşte ayrıntılar!

Evlilik denildiğinde akla sadece düğün nişan gibi merasimler gelir. Fakat esasında evlilik bundan daha fazlasıdır. İki kişinin sıfırdan bir yuva kurmasını gerektirir. Beyaz eşya düğün paketi farklı alternatif seçeneklerden oluşur. Bu durumun doğal sonucu olarak hemen her bütçeye uygun bir paketin bulunabilmesi mümkündür.

Bir evin kurulabilmesi için salon takımları, yatak odası takımları ve beyaz eşyaların bir araya getirilmesi gerekir. Tüm bu kalemler arasından birbiri ile uyumlu parçaları seçmek çiftleri oldukça zorlayabilir. Birde fiyat ve performans açısından üst düzey ürünleri bulmaya çalışmak çiftlerin hem zamanını alacak hem de onlara ekstra stres yükleyecektir.

Bu stresten biraz olsun kurtulmak isteyen çiftler beyaz eşya konusunda paket seçeneklere yönelebilirler. Paketler içinden seçim yapmak oldukça avantajlıdır.

  • Renkleri uyumlu ürünler aramak zorunda kalmazsınız.
  • Güvenilir bir marka seçtikten sonra bütün ürünleri incelemeye gerek olmaz.
  • Fiyat olarak çok daha uygundur.
  • Aynı anda tüm beyaz eşyaları alma işlemini aradan çıkarmış olursunuz.
  • Eşyalar tek bir markadan seçildiğinde olası sorunlarda tek bir firma ile muhatap olursunuz.

Eşya paketleri genelde markalar tarafından oluşturulmaz. Satıcı firmalar tarafından oluşturulur. Paketlerin tek olumsuz yanı da budur. Yani internetten araştırdığınız ve beğendiğini paket sizin şehrinizde ki satıcıda olmayabilir. Bu nedenle doğrudan lokal satıcılara gidip onların ellerinde ki paketlere bakmanız gereklidir.

Genelde yaz aylarında düğünler olduğundan bu tarz paketler yaz mevsimi yaklaştıkça daha fazla çeşitlenmektedir. Bu nedenle eşya almadan önce zamanınız varsa bu tarz indirim dönemlerini beklemenizi öneririz. Beyaz eşya düğün paketi tercihlerinde tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünlerin bulunmasına dikkat etmeniz gerekir.

Beyaz Eşya Düğün Paketi
Beyaz Eşya Düğün Paketi

Beyaz Eşya Düğün Paketi Vestel

Vestel ülkemizin gururu markalardan birisidir. Yerli üretim beyaz eşyaları kullanıcılar tarafından oldukça sevilmektedir. Kaliteli malzemelerden ürünler üreten markadır. Fakat teknik servis açısından biraz zayıf kalabilmektedir. Beyaz eşya düğün paketi Vestel markası için her zaman favori konumda yer alır.

Markanın çeyiz setleri genelde 4 parçadan oluşmaktadır. Bunlar fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buz dolabıdır. Çamaşır makinesi 1000 devir motora sahiptir. 7 kiloya kadar tek seferde yıkayabilir. Bu değerleri ile çamaşır makinesinin 4 kişilik bir ailenin çamaşırını tek seferde yıkayabileceğini söyleyebiliriz.

Buzdolabı ise no frost özelliğe sahiptir. İki kapılı olan buzdolabının üst kısmında dondurucu alt kısmında ise soğutma kısmı yer almaktadır. 480 litre genişliğe sahip buzdolabı oldukça geniştir. Sadece dondurucu kısmının üstte olması bu kısmı sürekli kullananlar için eksidir. Bunun haricinde buzdolabının oldukça kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür.

Çeyiz paketinin içinde yer alan parçalardan bir diğeri ise bulaşık makinesidir. 3 programa sahiptir. Sette bulunan fırın ise üzerinde ocağı ile gelmektedir. Bu sayede ürünü alacaklar hem ocak hem de fırını bir arada almış olacaklar. Fırında turbo özelliği bulunmaktadır. Çift tepsisi ile aynı anda birden çok yemek pişirilebilir.

Setin fiyatına baktığımızda da böyle bir sete göre fiyatının oldukça uygun olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca ürünlerin garantisi olması da seti alacak olanları ilerde doğabilecek olan sorunlara karşı koruyacaktır. Beyaz eşya düğün paketi seçeneklerini değerlendirirken uzun ömürlü ürünlerin yer almasına dikkat ediyor olmanız gerekir.

Beyaz Eşya Düğün Paketi Vestel
Beyaz Eşya Düğün Paketi Vestel

Beyaz Eşya Düğün Paketi Bosch

Bir Alman markası olan Bosch ülkemizde de üretim yapmaktadır. Görünüm olarak oldukça şık ürünler üreten marka hakkında internette malzeme kalitesi ile ilgili şikayetler olabilmektedir. Bu nedenle ürünleri alacak olanlar sorun çıkabileceğinin farkında olmalıdır. Beyaz eşya düğün paketi Bosch markası için her zaman en çok talep gören paket seçenekleri arasında yer alır. Bu aşamada markanın güçlü bir marka olması, bu markaya ait olan Beyaz eşya düğün paketi seçeneklerinin popüler olmasını mümkün kılar.

Bosch çeyiz setlerinde baktığımızda birçok seçenek olduğu görülüyor. İsteyenler bulaşık ve çamaşır makinesinden oluşan ikili setleri tercih edebilir. Daha geniş setler isteyenler ise buz dolabının da olduğu üçlü setleri seçebilir. Beyaz eşya düğün paketi seçeneklerini değerlendirirken; paket içerisinde yer alan tüm parçaların kaliteli olmasına dikkat ediyor olmanız gerekir. Yine bu tarz paketlerin fiyatlarının da bütçe dostu olmasına dikkat ediyor olmanız gerekir.

Çeyiz setlerinde farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Klasik beyaz rengin yanında modern beyaz eşyalar isteyenler antrasit rengini de seçebilirler. Ürünlerin hepsi A sınıfı enerji tüketimine sahiptir. Yani alacağınız ürünler oldukça az enerji tüketimine sahip olacaklar. Tasarruflu ürünler isteyenler için bu set oldukça idealdir. Çamaşır makinesinin devir hızı 1200’dür. 9 kilo yıkama kapasitesine sahiptir. Oldukça sessiz şekilde çalışmaktadır. Geniş aileler için idealdir.

Bulaşık makinesine baktığımızda ise yüksekliği ayarlanabilir sepetlere sahip olduğunu görüyoruz. Tencere gibi büyük ürünleri rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Üründe klasik bulaşık makinelerinden farklı olarak çatal kaşık sepeti değil rafı bulunuyor. Böylece hem bulaşıklar için daha fazla alan açılmış oluyor. Hem de makine daha fazla çatal ve kaşığı aynı anda yıkayabiliyor. Bosch yenilikçi çözümler sunma konusunda oldukça başarılı bir marka. Çağı yakalayan ürünler kullanmak isteyenler markanın çeyiz setlerini değerlendirebilirler.

Beyaz Eşya Düğün Paketi Bosch
Beyaz Eşya Düğün Paketi Bosch

Beyaz Eşya Düğün Paketi Samsung

Samsung markasını birçok insan cep telefonu markası olarak tanıyor. Fakat Uzakdoğu markası olan Samsung beyaz eşya, TV, monitör gibi pek çok elektronik ürünün üretimini gerçekleştiriyor. Ürünleri kullanışlı olmasıyla öne çıkıyor. Kompakt ve sade ürünleri özellikle bu basit tarzı beğenenlerin ilgisini çekecektir. Markanın şu an güncel bir çeyiz paketi bulunmuyor. Ama lokal bayiler tarafından geçmiş dönemde birçok çeyiz paketi tanıtıldı. İlerleyen dönemlerde bu markanın ürünlerinden yine çeyiz paketleri gelebilir.

Tanıtılan paketlere baktığımızda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabından oluşan üçlü setlerin oluşturulduğu görülüyor. Almak isteyenler beyaz ve antrasit renkleri arasından seçim yapabilir. Buzdolabına baktığımızda 400 litrenin üzerinde bir iç hacmine sahip olduğu görülüyor. Dolabın üst kısmında soğutucu yer alırken alt kısmında ise günlük kullanım kısmı bulunuyor. Ayrıca ürünün elektrik tüketim değerlerine baktığımızda gayet tasarruflu olduğunu da görüyoruz. Yeni evlenen çiftler için gayet ideal olacaktır.

Çamaşır makinesi de 9 kilo hacme sahip. Geniş aileler için oldukça ideal bir çamaşır makinesi. Bulaşık makinesinde 5 ayrı program var. Farklı kirlilikte bulaşıkları özel programlarda yıkamak isteyenler için ideal bir bulaşık makinesi olduğunu söyleyebiliriz. Tüm ürünlerin fiyatı da oldukça uygun duruyor. Samsung markası ürün kalitesi olarak kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Ama teknik servisi kendisi vermediğinden dolayı herkes sorun yaşadığında aynı ilgiyi göremeyebiliyor. Beyaz eşya düğün paketi Samsung markası için farklı alternatif seçeneklerin varlığından rahatlıkla söz edebiliriz.

Beyaz Eşya Düğün Paketi Profilo

Profilo markası bir zamanlar öncü firmaların arasında geçiyordu. Fakat zaman geçtikçe ismi gerilemeye başladı. Bunun sebeplerinden biri markanın BHS gruba satılmasıdır. Marka halen üretimlerine devam ediyor. Fakat eski popülerliği artık kalmadı diyebiliriz. Markayı almak isteyenlere dikkatli olmalarını tavsiye ederiz. Çünkü markanın ürünlerini alan insanlar genelde sorunlar yaşadığından şikâyet ediyorlar. Markanın 3’lü düğün paketleri şu an pek çok online satış sitesinde bulunuyor. İnceleyerek size uygun paketleri bulabilirsiniz.

Markanın paketinde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı bulunuyor. Ürünlerin enerji tüketiminin o kadar iyi olduğunu söyleyemeyiz. Düşük sınıf enerji tüketimine sahipler. Buz dolapları no frost özelliğe sahip. Yaklaşık 600 litre hacme sahip. Çift kapılı bir buzdolabı. Üst kısmında soğutucu alt kısmında ise soğutma bölümü bulunuyor. Extra fresh çekmecesi sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Beyaz eşya düğün paketi profilo 2023 yılında geniş bir ürün yelpazesini sunabilen bir kampanya çerçevesinde yer almaktadır.

Beyaz Eşya Düğün Paketi Samsung
Beyaz Eşya Düğün Paketi Samsung

Çamaşır makinesi C sınıfı enerji tüketimine sahip. 8 kilo çamaşır yıkayabiliyor. Yeni evli çiftler için bu miktar oldukça yeterli gelecektir. 1.000 devir motora sahip makine oldukça sessiz bir şekilde çalışıyor. Bulaşık makinelerinin ise enerji verimliliği F seviye. 12 kişilik bulaşığı rahatlıkla yıkayabiliyor. Kurutma performansı oldukça yüksek. Ayrıca 4 programa sahip. Raflar çok fazla yüklendiğinde uyarı verebiliyor. Yüksekliği ayarlanabilen rafları mevcuttur. Beyaz eşya düğün paketi konusunda bir karar verirken kendi yaşam alanınızın kullanım özelliklerini dikkate alıyor olmanız gerekmektedir.

Beyaz Eşya Düğün Paketi Tercihlerinde Dikkat Edilecekler

Yeni evli çiftinize alacağınız beyaz eşyayı odanın büyüklüğü belirleyecektir. Oda küçükse, küçük bir ünitenin yeterli olması muhtemeldir. Öte yandan yeni evli çift geniş bir mutfak alanına sahipse daha büyük bir üniteye ihtiyaç duyabilir. Mutfağının büyüklüğü aynı zamanda onu herhangi bir zamanda kaç kişinin kullanacağını ve yakın gelecekte ailelerini genişletmeyi planlayıp planlamadıklarını da belirleyecektir. Böylece tam olarak beklediğiniz etkiye sahip bir şekilde beyaz eşya düğün paketi alabilirsiniz.

Beyaz Eşya Düğün Paketinde Uygun Fiyatlar

Düğün paketlerinde fiyatlar, herkes için önemli bir faktördür. Ancak en ucuz seçenek her zaman en iyi seçenek değildir. Fiyat performans dengesini göz önünde bulundurarak, kaliteli ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün seçmeye çalışın. Fiyat karşılaştırması yaparken uzun vadedeki avantajları da düşünmeyi unutmayın.

Günümüzde beyaz eşyalar gelişmiş teknolojilerle donatılmış durumda. İşlevselliği artıran ve günlük hayatınızı daha kolay hale getiren özellikleri değerlendirin. Ancak gereksiz teknolojik özelliklere para harcamak yerine, gerçekten kullanışlı olanları seçmeye özen gösterin. Estetik açıdan da hoşunuza gidecek beyaz eşyalar seçmek isteyebilirsiniz. Renk ve tasarım konusundaki tercihlerinizle, evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak seçimler yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.